Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2010, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Welcome Page sorunu

arkadaşlar sayfalarımı değiştir bölümünden sayfamı yanlışlıkla welcome page olarak ayarladım ama şimdi değişmiyor ve bütün sayfalarım welcome page olarak otomatik ayarlanmış lütfen yardım edin Crying or Very sad
Mesaj30.12.2010, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

En fazla bir tane welcome page olabilir. Sayfalarımı değiştirden ana sayfa olmasını istediğiniz sayfaya gelin ve oradan seçenekleri gösterden welcome page olarak ayarlayın. Eğer yapamazsanız başka bir tarayıcıdan deneyerekte yapabilirsiniz. Yine yapamazsanız size yapmanızı kolaylaştıracak bir çözüm yolu daha söyleyeceğim. Wink
İyi Forumlar!
Mesaj30.12.2010, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

çoktan başka tarayıcıdan denedim (google chrome) ama olmadı gene lütfen yardım
Mesaj30.12.2010, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zaman ana sayfanızdaki tüm yazıları kaynağa tıklayarak başka sayfaya aktarın. Sonra her şeyi tam olarak kopyaladığınızdan emin olduktan sonra welcome page olarak işaretli olan sayfayı silin. Bu şekilde ana sayfa ortadan kalkacak. Ondan sonra ana sayfa olmasını istediğiniz sayfayı seçin. Wink
Umarım bu sefer olacaktır.
Mesaj30.12.2010, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

denedim olmadı ana sayfa olamadığı için silinemiyormuş benda ana sayfayı silip welcome page olarak işaretli sayfayı ana sayfam yaptım sence olmuşmu Smile
Mesaj30.12.2010, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış yazdım ana sayfa olduğu için silinemiyormuş Smile
Mesaj30.12.2010, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsterseniz şifrenizi özel olarak verin. Bana yapacaklarımı söyleyin. Sitenize asla zarar vermem. Zaten öyle bir niyetim olsa bütün bedava-sitem kullanıcıları önünde yazmazdım. Eğer bana güvenebilecekseniz yardımcı olmaya çalışacağım. Wink
Mesaj30.12.2010, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerek yok ama yinede sorduğun için saol Smile
Mesaj30.12.2010, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayatayonverensozler yazmış:
gerek yok ama yinede sorduğun için saol Smile

O zaman başka yollar deneyeceğiz. Sayfa silinmiyorsa bizde sayfanın adını ve içeriğini değiştiririz. Ana sayfan olarak gözüken sayfadaki her şeyi başka bir sayfaya kopyala. Ondan sonra welcome page olarak seçilmiş sayfanın içeriğini ve başlığını değiştir. Şimdi aklıma geldi. Eğer bu da olmazsa yapabilecek bir şeyim yok. Zamanında başıma geldiğinde başka tarayıcıdan halletmiştim ben. Wink
Mesaj30.12.2010, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun çöüldüğü ve gereksiz mesajları engellemek için lütfen konuyu kilitleyiniz modlarım.