Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.01.2011, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Anasayfa!!!!

Slm Arkadaslar Anasayfama Duyuru Tabellasi koydum ama birtürlü yan yana geciremedim alt alta. Acaba bana yardimci olurmusunuz yana yana gecirmeme???

Tskler
Mesaj13.01.2011, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablo yap tek satırlı çift sütünlü panoları içine at css biliyorsan divle yap tablo genişler ama div genişlemez..

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj13.01.2011, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablo ekleyip kodunu içine atmayı dene ...!
Mesaj13.01.2011, 22:42 (UTC)    

Arkadasim cok özürdilerim ama bun taplo nasil yapiliyor? Bir sahmet yardimci ol.
Mesaj13.01.2011, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

şahsen ben türkçe yazıp konuşmayana yardım etmem ilk önce türkçemizi düzgün kullanalım sonra yardım isteyelim bu mesajı yaziyorum çünkü ilk başta yardım etmek istemiştim şuan etmeyi düşünmüyoum kolay gelsin size..

Mesaj13.01.2011, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Ansayfa

Allah razi olsun iyi yardim etiginiz icin. Madem türkceyi öne sürüyorsun haklisin. Ama insanlarin hatasini yüzüne vurmak dinimizde yok. Ben Almanyadan katiliyorum. Almancam iyi. Benim Türkcem malesef kötü.
Ama emege saygi tskler diyorum.
Mesaj13.01.2011, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ansayfa

selamsesli yazmış:
Allah razi olsun iyi yardim etiginiz icin. Madem türkceyi öne sürüyorsun haklisin. Ama insanlarin hatasini yüzüne vurmak dinimizde yok. Ben Almanyadan katiliyorum. Almancam iyi. Benim Türkcem malesef kötü.
Ama emege saygi tskler diyorum.

Bakın sizinle tartışmayacagım ben müneccin degilim sizin nereli oldugunuzu bilemem ben sadece yardım etmememin nedeni açıklamak istedim yüzünüze vurmadım neden türkçe konuşmadın yazmadın demedim hesap sormadım sormayı düşünmüyorum böle de bir hakkım yok zaten ben sadece neden yardım etmedigimi açıkladım bu konuyu uzatmazsanız sevinirim size kolay gelsin...

Mesaj14.01.2011, 13:52 (UTC)    

Slm arkadaslar ben yardim istedim Duyuru tablosu icin. Yan yana yapisdirmak istedim Anasayfamda. Ama malesef birisi benim türkcemi begenmemis yardimci olmadi. Allah rizasi icin yardim edmek isteyen varsa nasil yaparim diye anlatirsa cok memnun olurum.

Slmlar www.selamsesli.com
Önceki mesajları göster: