Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2011, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL Sayfaya Tasarım işleme

arkadaşlar ben ilk olarak amacımı sonra sorunumu anlatayım

amaç:

siteme bir intro yapacağım intro 1 resimden oluşacak resmi 4 parçaya böldüm baş son 2 de orta ortalarda webmaster girişi vede normal giriş yapıyor
linkler filan full hazırladım

sorun:

sonra webmaster girişi üzerine bir tasarım ayarladım menülerini filan hazırladım herşey hazır ama bir siteye 2 tasaarım hazırlanmaz o yüzden bende bir sayfa düşündüm sitemin normal tasarımları boş olacak tasarımı sayfaya işleyeceğim tıklanınca sayfaya gidilecek fakat tasarımı sayfaya nasıl işleyeceğim - işlenebilirmi ?

NOT: başka önerilerede açığım bu konuda
2.NOT:başka site üzerinden yapmayı düşündüm oyle güzel olmuyor Sad
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj17.01.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ACİL Sayfaya Tasarım işleme

teknoanlatim yazmış:

amaç:

siteme bir intro yapacağım intro 1 resimden oluşacak resmi 4 parçaya böldüm baş son 2 de orta ortalarda webmaster girişi vede normal giriş yapıyor

sorun:

sonra webmaster girişi üzerine bir tasarım ayarladım menülerini filan hazırladım herşey hazır ama bir siteye 2 tasaarım hazırlanmaz o yüzden bende bir sayfa düşündüm sitemin normal tasarımları boş olacak tasarımı sayfaya işleyeceğim tıklanınca sayfaya gidilecek fakat tasarımı sayfaya nasıl işleyeceğim - işlenebilirmi ?

Yapabilrsen güzel olur bekliyoruz Smile
Mesaj17.01.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj17.01.2011, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle yapabilirsen süper olur
Mesaj17.01.2011, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım kodlarını her sayfaya ayrı koyacaksın. Uğraşmak istemezsen 2 ayrı site açacaksın.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj17.01.2011, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj17.01.2011, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ACİL Sayfaya Tasarım işleme

teknoanlatim yazmış:

amaç:

sorun:

Uğraşması Zor OLur Öyle Bunu 2 Site Üzerinden Yürüt bence

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: