Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.01.2011, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu: çok acil üç gündür sitem açılmıyor

( link silinmiştir. )
sitemde sorun var Pardon, server sorunları yaşamaktayız! L?tfen biz sorunu halletmeye çalısırken biraz sabırlı olun. mesajı var bugün üçüncü gün hala aynı mesaj yoksa sitem gittimi uzun zaman harcamıştım siteye[/b]

En son figani-radyo tarafından 22.01.2011 16:53:37 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.01.2011, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknık sorundan kaynaklanıyor .
Mesaj19.01.2011, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Serverin birinde sorun yaşanıyor, ve buda sizin sitenizin olduğu server'e denk gelmiş, yakında düzelir. merak etmeyin Wink
Mesaj19.01.2011, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Serverin birinde sorun yaşanıyor, ve buda sizin sitenizin olduğu server'e denk gelmiş, yakında düzelir. merak etmeyin Wink

Evet serverde arıza var iki gün önce koskoca gururum5 de oppss yazıyordu şok oldum sayfayı yeniledim site açıldı ama açılana kadar da pc çöküyordu Very Happy
Mesaj20.01.2011, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

AYNI SORUN BENDE DE VAR...
Mesaj20.01.2011, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu sorun B-S veri kaynaklarından kaynaklanan geçici bir sorundur.
Çok yakında çözülecek.

Saygılarımla
B-S Grafikher
Mesaj20.01.2011, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

TEŞEKKÜRLER..BU SORUNUN EN YAKIN ZAMANDA ÇÖZÜLMESİ TEMENNİLERİMLE...
Mesaj22.01.2011, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cennet-turkiyem yazmış:
skmedia yazmış:

Evet serverde arıza var iki gün önce koskoca gururum5 de oppss yazıyordu şok oldum sayfayı yeniledim site açıldı ama açılana kadar da pc çöküyordu Very Happy

Afillim çok güldüm gülümya Wink çok yaşa sen, gururum5 şin büyüklüğümü kaldı, siteye giren açılması için onca zaman bekliyen ziyaretçilerimin ettikleri küfürlerden gün boyu kulaklarım çınlıyor:) 1 ocaktan beri benim sitem zaan, zaman yavaş açılıyor, reklam gelirim yerlerde:) gururum5 minik çok minik artık Very Happy
Mesaj22.01.2011, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bu konuda gerekli açıklama yapılmıştır:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=172002
Lütfen sabırlı olun..

İyi forumlar.