Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.01.2011, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Sizce 2 Günlük 1 Site İçin Nasıl ?

Fazla uğRaşamıyoRum .. O Yüzden Biraz Yavaş Yavaş İlerliyoruz ..

Ama Yorumlarınızı Beklıyorum Yinede (:
Mesaj20.01.2011, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım

Tasarımın guseL Ama İceriq bıraz kotu ugrasırsan ii olr benm steye de beklerm
Mesaj20.01.2011, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım

ziplatgame yazmış:
Tasarımın guseL Ama İceriq bıraz kotu ugrasırsan ii olr benm steye de beklerm

İçerik Kötü Derken ?

Daha 2 Gündür Çalışıyorum Üzerinde ! Okul Sınavları Çok Kastı :S O Yüzden En Fazla 1 2 Saat Girdim Siteye Girdiqimde ..

Gelirim Bende (: Yorumun İçin Teşekkürler (:
Mesaj20.01.2011, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

menülere baktığımda içerik süper diyordum tam Smile meğersem %75 i boşmuş Smile içeriği arttır boş olanlarada eklenecek filan yaz Smile 10/5

------------------- Exclamation----------------------------

tasarım başka bir arkadaşımızın yapiyoruz.tr.gg nin bunu burada seni küçük düşürmek değil uyarmak için söyledim nedeni şu ki: bu tasarımı çizip kodlayan yapiyoruz.tr.gg ise copyright (c) si ona aittir
desing by:infotit
yazmışsınya onu hemen değiştir yakalanırsan siten silinmeye kadar gidebilir Exclamation

Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj20.01.2011, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
menülere baktığımda içerik süper diyordum tam Smile meğersem %75 i boşmuş Smile içeriği arttır boş olanlarada eklenecek filan yaz Smile 10/5

tasarım başka bir arkadaşımızın yapiyoruz.tr.gg nin bunu burada seni küçük düşürmek değil uyarmak için söyledim nedeni şu ki: bu tasarımı çizip kodlayan yapiyoruz.tr.gg ise copyright (c) si ona aittir
desing by:infotit
yazmışsınya onu hemen değiştir yakalanırsan siten silinmeye kadar gidebilir Exclamation

Teşekkürler Smile Evet İlgilenemedim Ama Olucak Konular Onlar ..

Hiç Kimse Yapmazken .. Ben Neden Yapıyım (: Hakkını Yemek Değil .. Zaten Yazdım Orada Değişen Yazı Var Ya Hani Biraz Baksaydın Farkederdin ..
Mesaj20.01.2011, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

menüdeki içerikleteki sayfaları doldurursan güzel olucak tasarım güzel favori siteklerimden biri olabilirsin bu arada tasarım hazırmı Very Happy
Mesaj20.01.2011, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fena deil.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj20.01.2011, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
Fena deil.

Teşekkürler (:

deleverliler yazmış:
menüdeki içerikleteki sayfaları doldurursan güzel olucak tasarım güzel favori siteklerimden biri olabilirsin bu arada tasarım hazırmı Very Happy

@Yapiyoruz'un HazırLadığı Bir Tasarım ..

Teşekkürler (: İnşallah Zamanlaa..
Mesaj21.01.2011, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başka Yorum ?
Mesaj21.01.2011, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım size ait değil bence kendiniz bir tasarım yapmalısınız.
İçerik olmusuz çünkü çok az içerik var...

10-3
Mesaj21.01.2011, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikher yazmış:
Tasarım size ait değil bence kendiniz bir tasarım yapmalısınız.
İçerik olmusuz çünkü çok az içerik var...

10-3

15 Tatilde İnşallah Hepsini Bi Düzene Sokacağım .. Yorumunuz İçin Teşekkürler (:
Mesaj21.01.2011, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Menü'yü biraz düzenlerseniz daha hoş olabilir. Siteye girdigim ilk an şunu düşündüm "Oradan, buradan toplanıp yapılmış bir site." bunun sebebi ise menünün dağınıklığı. Ayrıca logo ile biraz daha ugraşın tema iyi ama logo kötü uymamış pek. Bu benim fikrim, teşekkürler Smile
Mesaj21.01.2011, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunhangari yazmış:
Menü'yü biraz düzenlerseniz daha hoş olabilir. Siteye girdigim ilk an şunu düşündüm "Oradan, buradan toplanıp yapılmış bir site." bunun sebebi ise menünün dağınıklığı. Ayrıca logo ile biraz daha ugraşın tema iyi ama logo kötü uymamış pek. Bu benim fikrim, teşekkürler Smile

Asıl Ben Teşekkür Ederim Bu Güzel Yorum İçin .. Tasarım Değiştirmeyi Düşünüyorum Zaten (: Güzel Bir Tasarım Bulabılırsem ..
Mesaj30.01.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Tasarım Değiştii (: