Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Grafikerler / Tasarım İsteği

Arkadaşlar belki kişisel bir başlık olabilir ama bu bütün grafikerleri ilgilendirdiği için açmak istiyorum..

Öncelikle ben grafiker olduğum için herkes tasarım yapmamı istiyor... İyi de benim 30 tane elim yok.. Herkese yetişemem.. Ayrıca diğer arkadaşlarda... Bugün birisi tasarım isteğinde bulundu... Cidden müsait değildim o yüzden şimdi yapamayacağım kusura bakma dedim... O da hiç beklemiyordum böyle bir şeyi... Bana "Canın sağ olsun kardeşim.. Sonra yaparsın" dedi..

Anlatmak istediğim şu arkadaşlar.. Her insanın işi olabilir.. Lütfen biraz saygılı davranalım.. İşimiz var tasarım yapamıyoruz diye hemen kötü kişi konumuna geçiyoruz.. Böyle olmasın lütfen...

Bu başlıktan belirtmek istiyorum... Forumdaki konu ile ilgilen vs. demeyin...15 Tatil başladığı anda bütün tasarımlara bakılacaktır...

Mesaj23.01.2011, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

yetişememen normal çünkü neredeyse artık hiç grafiker kalmadı..

yetkililerin çözüm bulması gerekiyor diye düşünüyorum..
Mesaj23.01.2011, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamamen katılıyorum... En az 15 kişilik bir grup oluşturulsa çok daha başarılı yerlere gelinip her istek çözülür...
Mesaj23.01.2011, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle belki haklı olabilirsin.. Tasarım isteği mi yapılıyor kendi açından cevap verme işin varsa..

Ayrıca grafiker ya da grafik işleri ben grafikerim ben şuyum ben buyum demekle ki en büyük örnek Bedava-Sitem gibi bir yerde gelişme ile olunabilecek bir şey değildir ki siz kendinize grafiker diyorsunuz ben bile 3 senedir burayı tanıyorum ya da photoshop'ta bir kaç bir şey yapıyorum.. Pattrent ya da gradient kullanmayla malesef grafiker olunmuyor bana bende bir grafikerim demeniz pek makul gelmedi.... ki sadece tasarım yapmak grafikerlik ünvanını getiremez..
Mesaj23.01.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok haklısın oğuzhan..Grafiker olabilmen için ayrıca sadece photoshop bilmen yeterli olmuyo maalesef..Photoshopta 2-3 çizim yapmaylada olunmuyo.. Wink
Mesaj23.01.2011, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar yapmadıkmı 10 tane grafıker vardı zmninda ıslerıne gelmedı toplu ıstıfa ettıler oyle on tane grafıker olcana boyle 3 tane olsun bıze yeter grafıker rutbesı olmasımı gerekıyor bırılerıne yardım ıcın otuz tane elım yok dıyen grafıker mevcut olan elın kadar yardım et sende bazı seylerıde abartmayalım...