Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2011, 23:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Neden Benimki ile ilgilenilmiyor kii

Kusura bamayın da benım ki ile lgilenilmemenin sorunu neiir
Mesaj26.01.2011, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu ne biçim bir forum! CSS Bölümüne bu tür şeyler yazan şu çocukları kimse neden engellemiyor?
Mesaj28.01.2011, 23:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

allmaximum yazmış:
Bu ne biçim bir forum! CSS Bölümüne bu tür şeyler yazan şu çocukları kimse neden engellemiyor?

Ne dıyon sen yaaa yuru gıtttt ısıne bılmeemek ayıpmı kardesım öğret o zaman
Mesaj29.01.2011, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece azim ve çaba gösteren öğrnir.Armut piş ağzıma düş yok.Araştırıp gerekli programları indirip gerekli dersleri izlemeye vakit ayırırsanız dilediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz.
Mesaj29.01.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Neden Benimki ile ilgilenilmiyor kii

hasanemrekaya yazmış:
Kusura bamayın da benım ki ile lgilenilmemenin sorunu neiir

Kimseye özel muamele yoktur siz niye ilgilenmiyonuz diyeceğinize forumda sorunlarınıza konu acın kurallara uyarak konu acmadan önce forumda arama yapın sorunlarınızı dile getirin ve cevap için sabırlı olun ilgilenirler eyer bilen biri yoksada yada cevap yazmazlarsada googlede arama yapın googlede arama yaparken bir çok kelime ile ayrı ayrı arama yapabilirsiniz şimdi ne konuda yardımcı olabiliriz yapabildiğimiz veya bildiğimiz bişey ise yardmcı olalaım.
Mesaj31.01.2011, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

ya arkadaslar ben sadece konuyu başka yere yazdım neden bu kadar üstelediniz kii konuyu yanlış yazdım forumda yoksa sit yapmada sorunum yok hazır tasarım olsun ne bılım bazıkonularda gayet iyi bir bilgim odugunu dusunuyorum www.tutakspor.tr.gg de benım asıl ılgılendıgım sıte
Önceki mesajları göster: