Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2011, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEM UÇTUMU?

Sevgili arkadaşlar! İmdat!

Hepinize kolay gelsin... Bu akşam en son 23.00 de çalışmasını yaptığımı sitem, şimdi (bu gün saat 10.30) açtığımda yerinde yeller esiyordu. İlk defa böylesi başıma geliyor!...

Tüm bilgilerle birlikte, sayfalarımın hepsi silinmiş durumda... Sizce başına ne gelmiş olabilir!!!
Rolling Eyes
Mesaj29.01.2011, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer sizden başkası şifresini biliyorsa girip bütün sayfalarınızı silmiş olabilir...
Mesaj29.01.2011, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaldunyam-mert yazmış:
Eğer sizden başkası şifresini biliyorsa girip bütün sayfalarınızı silmiş olabilir...

Yok hayır bilen yoktu... Benim aklıma elegeçirme geliyor ama öyle olsa o haliyle müdahele yapılırdı...
Mesaj29.01.2011, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.01.2011, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

maaalesef, tek sayfa bile yok
Mesaj29.01.2011, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorun başka kullanıcılarda da mevcut. Acaba server sorunlarından sitelerde mi zarar görüyor? Rolling Eyes
Mesaj29.01.2011, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Bu sorun başka kullanıcılarda da mevcut. Acaba server sorunlarından sitelerde mi zarar görüyor? Rolling Eyes

Evet bende inceledim, başka arkadaşlarda bundan şikayetçi, bakalım az önce merkeze sordum ne diyecekler bu duruma!
Sanırım ele geçirme ihtimali yüksek...
Arrow Sad
Mesaj29.01.2011, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: doğru

Doğru başka kullanıcılarda da sorun var.
Mesaj29.01.2011, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.01.2011, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
konuyu görüp görüp gülüyorum sitem uçtumu hahahahahah

************ Neutral Başlığın komik oluşudur umarım sizi güldüren, yoksa bizim üzüntümüz size zevkden güldürmüş olmaz, bizler "tr.gg" ailesiyiz! *************
Mesaj05.02.2011, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

pursunlerim yazmış:
teknoanlatim yazmış:

************ Neutral Başlığın komik oluşudur umarım sizi güldüren, yoksa bizim üzüntümüz size zevkden güldürmüş olmaz, bizler "tr.gg" ailesiyiz! *************

Exclamation Dostlar, maalesef halen sorunum çözüme kavuşmadı... Artık ümidimi yitirmeye başladım! Size göre bu sorununun kaynağı ne olabilir? Rolling Eyes Crying or Very sad
Mesaj05.02.2011, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

SERVERDEN KAYNAKLANAN SORUN

AYRICA SİTENDE VİRÜS VAR
Mesaj06.02.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-bilginet yazmış:

AYRICA SİTENDE VİRÜS VAR

Sevgili arkadaşım slm.
İlgine teşekkür ederim, dün itibariyle sorunum özümlendi... Yetkililer sağolsun hallettiler. Sizde tespit ettiğiniz virüs konusunda yardımcı olursanız derhal o bölümü kaldırırm. saygılar
Mesaj06.02.2011, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-bilginet yazmış:

AYRICA SİTENDE VİRÜS VAR

Sevgili arkadaşım slm.
İlgine teşekkür ederim, dün itibariyle sorunum çözümlendi... Yetkililer sağolsun hallettiler. Sizde tespit ettiğiniz virüs konusunda yardımcı olursanız derhal o bölümü kaldırırm, saygılar...
Mesaj06.02.2011, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

pursunlerim yazmış:
teknoanlatim yazmış:

Önceki mesajları göster: