Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2010, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfama sağ tarafa menü eklemek istiyorum

arklar kusura bakmayn ben daha yeniyim bedava sitem .comda sol tarafta oluşun menüler gibi sağ tarafada nasıl ekleyebilrim yardım edermisiniz
Mesaj19.09.2010, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda olmalı
Mesaj23.09.2010, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

menü kodları var o kodlar sayesinde ekleyebilirsn . googlede html menü felan die ararsan bulabilirsin.

iyi forumlar
Mesaj29.01.2011, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=29725&highlight=sol+taraftaki

Forumda arayın..Aramadan başlık açmayın daha hızlı cevap bulursunuz..Konuyu bilenler cevap yazana kadar beklemek zorunda kalmayın..
Mesaj29.01.2011, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.01.2011, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

birmesajinvar yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=29725&highlight=sol+taraftaki

Forumda arayın..Aramadan başlık açmayın daha hızlı cevap bulursunuz..Konuyu bilenler cevap yazana kadar beklemek zorunda kalmayın..

Sizlerde Su Konuların Tarihlerine Baksanız Ona Göre Cevap Verseniz Eski Konuları Güncel Tutmassanız Dıyorum Kac Yerde Sizi Eski Konuları Tekrar Güncel Tuttuğunuzu Gördüm
Mesaj29.01.2011, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

demek ki takip ediliyorum bu da güzel bir şey..

Sizin beni uyarmanızı pek hayra alamet bulmuyorum..Moderatör veya yetkili değilsiniz..Eski konular devamlı güncel sorunlar üzerine ..sağ tarafa menü eklemek ..Yeni katılımcılar nereden bilecek veya bulacak ?

Bunlar sabit ve tek tek konu başlığında toplanabilir..

sağ menü
sol menü
tasarım üstü
tasarım altı
Css
copyright
başlık
reklam ortalama
ziyaretci mesaj arkaplanı gibi bir çok konu devamlı soruluyor..Yeni site sahipleri bunları okusun diye bir tek kategori oluşturulsa sitemin ve özel mesajlarım yer kaplamaz..
Mesaj29.01.2011, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

birmesajinvar yazmış:
demek ki takip ediliyorum bu da güzel bir şey..

Sizin beni uyarmanızı pek hayra alamet bulmuyorum..Moderatör veya yetkili değilsiniz..Eski konular devamlı güncel sorunlar üzerine ..sağ tarafa menü eklemek ..Yeni katılımcılar nereden bilecek veya bulacak ?

Bunlar sabit ve tek tek konu başlığında toplanabilir..

sağ menü
sol menü
tasarım üstü
tasarım altı
Css
copyright
başlık
reklam ortalama
ziyaretci mesaj arkaplanı gibi bir çok konu devamlı soruluyor..Yeni site sahipleri bunları okusun diye bir tek kategori oluşturulsa sitemin ve özel mesajlarım yer kaplamaz..

Madem Yeni Gelenlere Yardımcı Olmak İstiyorsunuz O Zaman Tek Başlık Altında Siz Yeni Bir Konu Acınız Paylasınız Her Eski Konuyu Guncelllestirmeyiniz.
Mesaj29.01.2011, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya aslında " SANA NE " demek isterdim ama yeni yasağım kalktı ..Smile Razz Twisted Evil
Mesaj29.01.2011, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

birmesajinvar yazmış:
ya aslında " SANA NE " demek isterdim ama yeni yasağım kalktı ..Smile Razz Twisted Evil
Mesaj29.01.2011, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

birmesajinvar yazmış:

Forumu Kırletiyorsun Bitmiş Kapanmış Konularla.
Önceki mesajları göster: