Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.01.2011, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Bir ali ağaoğlu olursan...

Bir Ali Ağaoğlu gibi zengin olduğunuzu düşünseniz ne yapmayı hayal edersiniz...

Mesaj20.01.2011, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ali Ağaoğlu gibi yada Merhum Sakıp Sabancı gibi de zengin olsak.Diğer tarafa 3 mtre kumaştan başka birşey götüremeyeceğiz.O yüzden boşver zenginliği.Hem zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış.Rabbim mutluluk versin.

M.Aslan
Mesaj20.01.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Ali Ağaoğlu gibi yada Merhum Sakıp Sabancı gibi de zengin olsak.Diğer tarafa 3 mtre kumaştan başka birşey götüremeyeceğiz.O yüzden boşver zenginliği.Hem zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış.Rabbim mutluluk versin.

Aynen,para mutluluk getirmezki,gerçek mutluluk öz mutluluktur!
Mesaj22.01.2011, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar haklı ama ben arkadaşım sorusunu cevaplayayım
çok zengin olursam önce lük bir villa alırım sonra içini donatırım sonra güzel bir araba alırım üstüme başıma kıyafetler alırım eve güvenlik alırım Smile sonra bir gelir kaynağı için işyeri - şirket - fabrika filan kurarım sonra eve aşçı - hizmetçi alırım yakın 1 arkadaşımı ev arkadaşı olarak çağırırm her işi yerine koyduktan sonra .com lu site açarım google gibi arama motoru facebook gibi sosyal ağ bir blog şirket için 1 site en son da mynet gibi bir platform tabi bunların yanı sırada bir eş ararım bir hayalimde kanal kurmaktı benim bütçeme göre bir kanal kurarım tabi uğraştıcı bir iş olacak ona diziler filan bulacağız reklam alacağım filan sonra yatırımlar yaparım yurtlar okullar kurslar açtırırım Smile bu arada ailemide unutmam onlarada lüks bir yaşam hazırlarım vs. vs.
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj22.01.2011, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
çok zengin olursam önce lük bir villa alırım sonra içini donatırım sonra güzel bir araba alırım üstüme başıma kıyafetler alırım eve güvenlik alırım Smile sonra bir gelir kaynağı için işyeri - şirket - fabrika filan kurarım sonra eve aşçı - hizmetçi alırım yakın 1 arkadaşımı ev arkadaşı olarak çağırırm her işi yerine koyduktan sonra .com lu site açarım google gibi arama motoru facebook gibi sosyal ağ bir blog şirket için 1 site en son da mynet gibi bir platform tabi bunların yanı sırada bir eş ararım bir hayalimde kanal kurmaktı benim bütçeme göre bir kanal kurarım tabi uğraştıcı bir iş olacak ona diziler filan bulacağız reklam alacağım filan sonra yatırımlar yaparım yurtlar okullar kurslar açtırırım Smile bu arada ailemide unutmam onlarada lüks bir yaşam hazırlarım vs. vs.

Güzelmiş.. Smile Ama Buradaki Herkez Ali ağa oğlu olabilir sabancı olabilir.. Bunlar Sizlerin ellinde Hayal degil şuanda teknoanlatımın yazdıkları isterse neden yapmasın neden yapamasın Sabancı Çok mu Zengindi Hayır Değildi adam kafayı kullandı Zengin Oldu ? Zenginlik Hiç bir insana bir şey katmaz.. Rahatlıktan başka Huzurun olmaz Orası ayrı tabiki Parayı Bulunca Şimarmadık'dan sonra Gerisi Fasa Fiko.. Razz
Mesaj23.01.2011, 02:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:

kardeşm gerçekten çok güzel şeyler düşünüyorsun insanların hayalleride zaten yaşama olan bağlılığını gösterir.sen çok bağlı biri gözüküyorsun belkıde u hayaller sayesınde onlar gerçek olsa belkıde bu kadar baglı olmazdın.. o yüzden bırak sen zengin olma ama hayal kurmaya devam et Smile
Mesaj23.01.2011, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Unutmayalım ki sakıp sabancı da pamuk tarlalarında işçilikten buralara geldi yimpaş küçük bir bakkal dükkanıyken mağazalar zinciri oldu...

Mesaj29.01.2011, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj29.01.2011, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar hiçbirbirimizi kandırmayalım diyorum.Zengin olmak istemiyorum vs. gibi cümleleriniz doğrudur belki ama insanoğlu hiç büyük konuşmamalı parayı gördükten sonra dediklerinizi bile unutursunuz.
Arrow Zenginler fakirlere zekat verseydi dünyada fakir kalmazdı zaten.
Arrow Böyle hayallar kuracağımıza alnımızın teriyle çalışıp bizde ''Ali Ağaoğlu'' gibi olsak daha iyi olmazmı?
Arrow Ben açılan bu konuyu saçma buluyorum..

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Önceki mesajları göster: