Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2011, 23:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemde sayfalar silinmiş ekstralar deaktive olmuş

Question Serverden kaynaklanan bir problemmiydi anlayamadım sitemin tasarım bölümü hariç bütün sayfalar silinmiş
admin panelinde sadece yeni sayfa ekle vardı
önbellek görüntüleriyle sayfaları yeniden oluşturdum
ama bazı sayfalr hala eksik
ekstralar deaktive olmuştu.
moderatör arkadaşlar yada aynı problemi yaşayan başkaları bilgi paylaşımında bulunursa sevinirim
Edirneli Gazi Öğretmen sitesinde öğretmen olarak görev yapar iken Kemalist Fikirlerin veTürkiye Cumhuriyeti'nin bir temsilcisi olarak pkk tarafından kaçırılıp 3 gün esir tutulmasının ardından yediği üç kurşunla öldü diye bırakılmasıyla bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve onun terörle yaptığı mücadeleyi bulacaksınız
Mesaj29.01.2011, 23:52 (UTC)    
Mesaj konusu: benım de aynen neden sılınmış bılmıyorum

sıtemdeki yuzlerce oyun ve konu silinmiş neden neden lutfen arkadaşım sen cozum bulduysan banada soyle
Mesaj30.01.2011, 00:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Tavsiye ve yardım

Forumu inceledikten sonra bunun serverden kaynaklanan bir problem olduğunu gördüm. apacağın iş google amcadan ayrıntılı siteni arayacaksın googlenin geçen yıl dahil arama seçeneklerini kullanarak sitendeki indexlenen sayfaların önbellek ile açarak kopyalayıp yeni sayfa oluşturarak teniden diz
yada düzelmesini bekle
yadabedava sitem e mail at kolay gelsin
Edirneli Gazi Öğretmen sitesinde öğretmen olarak görev yapar iken Kemalist Fikirlerin veTürkiye Cumhuriyeti'nin bir temsilcisi olarak pkk tarafından kaçırılıp 3 gün esir tutulmasının ardından yediği üç kurşunla öldü diye bırakılmasıyla bir öğretmen gazinin yüreğinin sesini ve onun terörle yaptığı mücadeleyi bulacaksınız
Mesaj30.01.2011, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede aynı sorun varc
Önceki mesajları göster: