Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Günlük hit 300 Tasarım Güzel İçerik Mütiş İÇERİ

Günlük Sitemize en az 300 kişi giriyor
Googleye Çoğu Sayfamız İndexli
Kahverengi Çok Güzel Bir Tasarımı Var
İçeriği Zaten Taşıyor Very Happy
Siteyi Vodafone 25 TL den SAtıyorum
Alıcılar:
yusuf_berki_gs( at )hotmail.com
NOT: ( at ) değil @
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj31.01.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş.Sitene 300 kişi giriyor diyorsun.Bakıyoruz hiç öyle deil.ayrıca sitene 300 kiişi giriyorsa reklamını koyarsın ayda 25 tlden fazla para kazanabilrsin.
Ayrıca bedava siteyi kimse almaz.Smile

alan olursa banada haber werin:pVery Happy
Mesaj31.01.2011, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj31.01.2011, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yarın akşam en yüksek teklife bırakacam şuan teklif 26 TL açık arttırmada buradan veya msn den konuşalım .com .net .org gibi domainlere takas düşünebilirim
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj31.01.2011, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
arkadaşlar yarın akşam en yüksek teklife bırakacam şuan teklif 26 TL açık arttırmada buradan veya msn den konuşalım .com .net .org gibi domainlere takas düşünebilirim
Mesaj31.01.2011, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kusura bakma ama kimse bedava siteye 25 tl vermez ama reklam alırsan bu parayı aylık kazana bilirsin BAŞARILAR
Mesaj31.01.2011, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava site=Parayla satmak bana biraz zıt gibi geldi ha şu oldu telif haklarını aldığın kendine ait cidid makaleleirn olur onların satarsın amenna,ama siteyi satmak biraz ilgnç 25 buna vereceğime gider host alırımVery Happy
Mesaj01.02.2011, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakın normal paralı host 10 tl ben bunu bedava aldım ama bayağı bir emek verdim güzel bir tasarımı var onu geçelim gördüğünüz gibi içeriğide olabilidiğince bol ben zaten bu siteyi 15 günlük tatil bitne kadar sattım sattım yoksa siteye reklam alıcam vede ilgilenmeye devam edecem ama ben satmak elden çıkarmak istiyorum normal biri bir site açsa sırf o kadar içeriği 1 hafta geceli gündüzlü uğraşıp yapar kısacası o emeğe az bile istiyorum zaten adam bunu aldıktan sonra sadece hit için uğraşsın sonra 1 ayda verdii paranın uğraşsa 2 katını bile kazanabilir
Mesaj02.02.2011, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj03.02.2011, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
GÜNCEL
Önceki mesajları göster: