Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.01.2011, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Telefon Numaramdaki Gizlilikler

arkadaşlar ben siteme para ile reklam verecek kişi buldum telefon numaramı verecektim fakat endişe ettim e malum dolandırıcı bir ülkede yaşıyoruz telefon numaramı versem bi tür sorun ile karşılaşırmıyım beni aydınlatın lütfen
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj27.01.2011, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google reklamları vs. gibi yerlerden reklam alın bence. Onlar daha güvenli.
Mesaj27.01.2011, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah Bİlir O Reklamı Vermek İsteyen Kişide Hayalleriyle Hayal Dünyasında Yaşayan 10 Yaşındaki Bi Çocuktur... Böyle Şeyleri Öneme Almayın Bence..
Mesaj27.01.2011, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Allah Bİlir O Reklamı Vermek İsteyen Kişide Hayalleriyle Hayal Dünyasında Yaşayan 10 Yaşındaki Bi Çocuktur... Böyle Şeyleri Öneme Almayın Bence..

Smile kaan güldürdün beni, hayel dünyasında olan teklif edenmi,edilenmi!!Smile
valla reklam tekliflerinin kontör karşılığında edilmesi çok tuhaf ve komik, genelde sitelerde görüyorum, 5,köntore,10 kontore vs reklam alınır,yada reklamını yapayım muhabbetleri dönüyor, şaşırıyorum. bana bu şekilde teklif gelse hakaret sayarım. yapmayın allah aşkına, emekler bu kadar ucuz olmamalı, tabiki emek verilen sitelerinde bi kalitesi, bir farkı olmalı Exclamation
Mesaj27.01.2011, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
skmedia yazmış:

valla reklam tekliflerinin kontör karşılığında edilmesi çok tuhaf ve komik, genelde sitelerde görüyorum, 5,köntore,10 kontore vs reklam alınır,yada reklamını yapayım muhabbetleri dönüyor, şaşırıyorum. bana bu şekilde teklif gelse hakaret sayarım. yapmayın allah aşkına, emekler bu kadar ucuz olmamalı, tabiki emek verilen sitelerinde bi kalitesi, bir farkı olmalı Exclamation

Bide Reklam Vermek İstenen Sitenin Hitine Bakıyosun, Akşama Kadar 100 Klik Very Happy haha yahu bu nası iş Allah aşkına :s Onca reklam şirketleri varken şahıslardan reklam mı alınır. hitinize güveniyosanız adsense var, olmadı mı, hepsiburada var, o damı olmadı, adhood var, e odamı olmadı, nokta medya var, ama siz illede 5-10 kontur ile reklam alırım dşyosanız, o sizin bileceğiniz iş. Ben Emeğimi Bu Kadar Ucuz Gören Kişiyle Muhattab Bile Olmam ki.
Mesaj27.01.2011, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
gururum5 yazmış:
skmedia yazmış:

Bide Reklam Vermek İstenen Sitenin Hitine Bakıyosun, Akşama Kadar 100 Klik Very Happy haha yahu bu nası iş Allah aşkına :s Onca reklam şirketleri varken şahıslardan reklam mı alınır. hitinize güveniyosanız adsense var, olmadı mı, hepsiburada var, o damı olmadı, adhood var, e odamı olmadı, nokta medya var, ama siz illede 5-10 kontur ile reklam alırım dşyosanız, o sizin bileceğiniz iş. Ben Emeğimi Bu Kadar Ucuz Gören Kişiyle Muhattab Bile Olmam ki.

aynı bende senin gibi düşünüyorum, fakat işte çok genç olan bazı kardeşlerimiz sitelerinden bir şekilde gelir elde etmek istiyorlar, fakat hiti çok az olan sitelerin bu konuda bir faydası olmaz, bırak hiti az olanları, bizlerin çokta ne oluyorki? toplam 6 sitemden tıklanan reklam sayısı okadar azki günlük toplam ziyaretçi sayısına göre, yinede şükür. ama bırakın ziyaretçiy, birbirlerinin sitelerini ziyaret eden bssiteleri dahi, ödü kopuyor aman reklama yanlışlıkla tıklamayım diye.neyse konu farklı mevzulara saptı, bunun altındada bi çopanoğlu aranır şimdi
Mesaj03.02.2011, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

:)arkadaşlar Çok hevesli para kazanmak icin:)Bencede Adsense Adhood flan tercih edilmeli Smile
Önceki mesajları göster: