Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2011, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemdeki sayfalar extralar silinmesii

lütfen bu sorunlar genelmi herkestemi var 2003 den beri kullandığım sitem emeklerim bir anda böyle ucuzca silinemezz
bir çaresine bakın gerekirse bir daha kullanmayalımm
genel sorunmu yoksa silindimi bedava sitem tarafından
önemle haber bekliyorumm
Mesaj04.02.2011, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

karagulle-7602 , Aynen dostum bendeki sorunda aynı sayfalar yok oldu
Mesaj04.02.2011, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadslar bende ayni sorun var butun sayfalr silinmis bazi sayfalari yedegi yok bu konuda yoneticiler bir aciklma yapackmi acaba teskkurler
Mesaj04.02.2011, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Server Hatasından Kaynaklanıyor Bu Arkadaşlar
Mesaj04.02.2011, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi güzel de server hatası emeklerimizi geri getirmiyor ki ..

Sağ taraf tüm menülerim ve eklentilerim gitmiş bunun server ile ilişkisi nedir silinirse tümü gider sadece 1. ekstra kutunun içeriği (sağ): içeriği mi silinir ?

Reklamlar neden silinmiyor ? hata ise reklamlar bile silinir ?

Hadi ben yedeklerini düzenli alıyorum ve şimdi ekleyeceğim ya almayan?almasını bilmeyen ?

Bir takım sebeplerden dolayı bir süre sitesine uğramayan kişiler ne yapacak döndüklerinde ..İnanamıyorum ..

Bu sistemin ilgisizliğine İNANAMIYORUM..
Mesaj04.02.2011, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

birmesajinvar yazmış:
İyi güzel de server hatası emeklerimizi geri getirmiyor ki ..

Sağ taraf tüm menülerim ve eklentilerim gitmiş bunun server ile ilişkisi nedir silinirse tümü gider sadece 1. ekstra kutunun içeriği (sağ): içeriği mi silinir ?

Reklamlar neden silinmiyor ? hata ise reklamlar bile silinir ?

Hadi ben yedeklerini düzenli alıyorum ve şimdi ekleyeceğim ya almayan?almasını bilmeyen ?

Bir takım sebeplerden dolayı bir süre sitesine uğramayan kişiler ne yapacak döndüklerinde ..İnanamıyorum ..

Bu sistemin ilgisizliğine İNANAMIYORUM..

Son birkaç günde ekledikleriniz siliniyor hepsi değil
Mesaj04.02.2011, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de son olarak dün eklemiştim ve hepsi gitii..METİNLERİ İNDİR sadece Ana sayfa içeriğini kapsıyormuş sağ kutuların kodlarını vermiyormuş bunu da şimdi öğrendim..BRAVO diyorum..YÖNETİCİLERİMİZE..BRAVO..
Ahkam kesmekten .Milleti BANLAMAKTAN başka yetkileri olmayanlar işte sizin HALİNİZ...

Çaresiz kalıyorsunuz....

Sinirimden daha fazla KÖTÜ kelimeler kullanmak istemiyorum....Acaba onların siteleri de böyle mi?
Mesaj04.02.2011, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemi kapattım KAPAK OLSUN !!
Mesaj04.02.2011, 21:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle bu kadar sinirlenmenizi anladım fakat size şöyle anlatayım.. Ben iki, iki buçuk senedir bedava-sitem üyesiyim... İlk defa böyle büyük bir sorun yaşandı.. Fakat bunun düzeltileceğine inanıyorum.. Yalnız bunun düzelmesi için sizin kötü sözler söylemeniz doğru değil.. Sonuçta söyleyince düzelmiyor değil mi? Ayrıca bu sayfaların silinmesi serverden kaynaklanan bir hataysa bu bedava-sitem'den kaynaklanan bir hatadır ve bence bedava-sitem hiçbir sayfayı silmez..
Mesaj04.02.2011, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar server probleminden dolayı herkesin tüm içerikleri siliniyor...

Lütfen server probleminin düzelmesini bekleyelim...