Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2011, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook Video eklemek

Arkadaşlar Hani İzlesene.com dan fln Video linkini alınca faceye atınca VİDEO ÇIKIYO YA İŞTE ONUN AYNISINI YAPMAYI DENEDİM kendi sitemden videonun olduğu sayfanın linki aldım ekledim fakat video çıkmıyor ne yapmam lazım
Mesaj05.02.2011, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Facebook Video eklemek

basoguloyun yazmış:
Arkadaşlar Hani İzlesene.com dan fln Video linkini alınca faceye atınca VİDEO ÇIKIYO YA İŞTE ONUN AYNISINI YAPMAYI DENEDİM kendi sitemden videonun olduğu sayfanın linki aldım ekledim fakat video çıkmıyor ne yapmam lazım
Mesaj05.02.2011, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenize koyduğunun videonun adresini facebook'a koyun. Direk sitenizin linkini koyarsanız olmaz.
Mesaj05.02.2011, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

izlesen.com vb sitelerde videonun altında kodu olur
o kodları alıp eklemek istediğiniz sayfanın kaynağına yapıştırın.

Mesaj05.02.2011, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş sitesine koyunca videoları, sayfasını facebookta paylaşınca direk videonun çıkmasını istemiş bunun için videoyu koyduğu siteden alması lazım permalinki facebookta paylaşması gerek
Mesaj05.02.2011, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

izlesene.com dan video yu açın sonra üstten link ini kopyalayın facebook sayfanıza girin bağlantı ekle bölümüne tıklayın linki yapıştırın ekle diyin sonra isterseniz video hakkında birşey yazın tekrar ekle deyin yayınlanmış olacaktır
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Önceki mesajları göster: