Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2011, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg rezaleti!!!

Evet arkadaşlar bedava sitem ücretsiz sitem diyince zacip gelen sonradan ne oldugu anlaşılan bir siteyle karşı karşıyayız.En iyi alan adı .com .net .org vb yıllık en iyisi 30 tl ama bedava sitem siteye her girdigimizde açılan reklamlarla aylık kazancı en az 30 tl (tahminen site başı fiyatı )peki bu kadar kazanç saglayan bir sitenin hiç mi alt yapısı olmaz?Server hatasıymış bizim günlerce yıllarca ugraştıgımız bu siteler bir server hatasından dolayı erişilmiyor veya sayfalar silinmiş durrumda yedeklerimiz alınmamış durumda evet ben bilgilerime kadar linklerime kadar sitemde saklıyordum nerden bilebilirim ki bir server hatasında sitemin bu duruma gelecegini Exclamation Exclamation Exclamation
Mesaj05.02.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenle fazla ilgilenmediğin belli.

Bedava-Sitem En Başında Uyardı Server Problemi Vardır Siteizi Yedekleyin Diye İlgilenseydin Bilirdin...

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj05.02.2011, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

dedide nasıl yedekleyecegimizi ögrettimi
Mesaj05.02.2011, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı şeyleri kendin bulmayı öğrenmelisin. Bedava-sitem.com kötü bir site olsaydı kimse site açmazdı. Kaç milyon kullanıcı var bu sistemde.
Mesaj05.02.2011, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrı etten beğenmiyor isen paralıya dönebilirsin. .com . net gibi.
Mesaj05.02.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin2pvpkurulursohbet yazmış:
dedide nasıl yedekleyecegimizi ögrettimi

Bunu zaten herkes biliyor.Biraz araştırmayı deneseydin öğrenirdin.
Ayarlarda metinleri indir bölümü var ordan tüm siteyi indirebilirsin.
Sonuçta kimse seni buraya zorla kaydettirmiyor.Kayıt olurkende reklam olacağını biliyosun.Bunları istemiyorsanda para verip host domain alabilirsin.

Mesaj05.02.2011, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben her gün girdiğim halde neden silindi her şey.tam bir fiyasko.kimse burdan site açmasın. Mad
Mesaj05.02.2011, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sihlar yazmış:
ben her gün girdiğim halde neden silindi her şey.tam bir fiyasko.kimse burdan site açmasın. Mad

hergün girmekle alakalı bişey değil.uyarı yapıldığında siteni yedekleseydin hiçbi sorun olmazdı.
Mesaj05.02.2011, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizde haklısınız arkadaşlar ama benim burda emegim çöpe gitti ve telafisi olmayacak belki
Mesaj05.02.2011, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin2pvpkurulursohbet yazmış:
sizde haklısınız arkadaşlar ama benim burda emegim çöpe gitti ve telafisi olmayacak belki

emeğinizin gitmesi kötü bişey evet.
ama konu hakkında tam bilgi sahibi olmadan suçlamakta hoş değil.
bedava-sitem uyarıları yaptı çünkü.site yedeklemede çook öncelerden beri bilinen bişey

Mesaj05.02.2011, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu küfürleşmek için açmadım tartışalım bu başlık altından arkadaşlar
Mesaj05.02.2011, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben burda bedava sitemi asla suçlamıyorum sitemi googleden web araçlarından takip ediyordum benimde suçun var yok degil ama bu sunucuların yedekleri bedava sitem tarafından alınması gerekliydi
Mesaj05.02.2011, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir kullanıcı sitesini açar açmaz her güncellediği zaman "Metin Logu"nu elinde bulundurmalıdır.
Mesaj05.02.2011, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemdeki resimlerrin bazıları silinmiş alooo

ya baktım yorumlarda sanki burda site acmak suc gibi yok yedekleseydin yok bilmem ne arkadaş yedekledik yedeklemisine her sayfayı kopyaladık. böle bi sorun var madem öle 3dakkaıda bedewa siten olna yere yassınlar desinelr ki boşa o kdar zaman harcamayın bisim sercerler kötü sitenin içeriği silinir desinler amnna. kafalrına göre serverden mış o kadar zaman harcadım madem ansayfada bedawa site yarat maddelrine bisim alt yapı kötü siteyi yapsan da silinir die salak salak zaman harcalamayalım demi ya. bu arada bn dün gece konu başlığımla ilgii yorumumda fena sinrliydim küfrettim bekliyom sitemi silmelerini. siteyi kökten sislisnlerde kurtulam:))
Mesaj05.02.2011, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizi boşuna bekletme Ayarlardan Siteni siliver gitsin.