Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.02.2011, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar css tasarım yapiyorum.

Arkadaşlar ben css tasarım yapıyorum.Css tasarım iteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim.

not: lütfen kilit vurmayın. Amacım yardım etmek!
Mesaj04.02.2011, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burdaki İsteklere Cevap Verirsiniz O Zaman

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=169675

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj04.02.2011, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Burdaki İsteklere Cevap Verirsiniz O Zaman

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=169675

evet yardımcı olurum!
Mesaj04.02.2011, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elimden gelenin fazlasını yaparım. Very Happy
Mesaj04.02.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşs Metin2 normal bi tasarIMı istıyorum Smile Pm atarsan sevinirim...
Mesaj04.02.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

mtpazar yazmış:

tasarımın 1 saate kadar hazır!
Mesaj04.02.2011, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
mtpazar yazmış:

tasarımın 1 saate kadar hazır!

tasarımın hazır ve yolladım Very Happy
Mesaj06.02.2011, 01:24 (UTC)    
Mesaj konusu: :S

Arkadaşlar lütfen istekleri foruma yazın! Yoksa kafam karişio kime ne yapcam!

Not: İtekleri foruma yazmayanların tasarım isteği kabul edilmeyecektir.
Mesaj06.02.2011, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz ps tasarım yapıyorsunuz ona css tasarım demeyin ya css tasarım tamamaen css kodlarıyla kodlanan tasarımlara denir!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj06.02.2011, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

usta bana satış sitesi css kodu hazırlarmısın lütfen ?
Mesaj06.02.2011, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=169675

Buraya Sadece Grafikerler Destek Verebiliyor Yoksa Hepsini Bitirmiştim...
Mesaj06.02.2011, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Siz ps tasarım yapıyorsunuz ona css tasarım demeyin ya css tasarım tamamaen css kodlarıyla kodlanan tasarımlara denir!

ben tasarımları ps ile yapmiom! ve kodların başına dikkat dersenin <style>css yazior buda tasarımın css olduğunu göstermez mi?
Mesaj06.02.2011, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
paylasim61 yazmış:

ben tasarımları ps ile yapmiom! ve kodların başına dikkat dersenin <style>css yazior buda tasarımın css olduğunu göstermez mi?

Alakası yok...

Neyle yapıyorsunuz kodları kendiniz mi kodluyorsunuz böyle derseniz inandırıcı olmaz az önce açtığınıuz konuya baktım onu bilmiyorsanız css tasarım kodlayamazsınız...

Mesaj06.02.2011, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
evrenseleglence yazmış:
paylasim61 yazmış:

Alakası yok...

Neyle yapıyorsunuz kodları kendiniz mi kodluyorsunuz böyle derseniz inandırıcı olmaz az önce açtığınıuz konuya baktım onu bilmiyorsanız css tasarım kodlayamazsınız...

ben tasarımları kendim kodlamıom bir arkadaş 2 3 gün önce css bölümde bi şe paylaştı.internet üzerinden iceblue tasarım yapabilirsiniz die işte o siteden yapiom.o sitede bir tr gg uzantılı bi site orda tasarım yapiom. benim css bilgim yok zaten birçok kişi üst menü istiyor bende söliom bilmiom die. css bilgim yok ya baktım kodun başı css benden sandım bunlar css tasarımdır. isterseniz bi tasarımın kodunu veriim inceleyin!
Mesaj06.02.2011, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
paylasim61 yazmış:
evrenseleglence yazmış:
paylasim61 yazmış:

Alakası yok...

ben tasarımları kendim kodlamıom bir arkadaş 2 3 gün önce css bölümde bi şe paylaştı.internet üzerinden iceblue tasarım yapabilirsiniz die işte o siteden yapiom.o sitede bir tr gg uzantılı bi site orda tasarım yapiom. benim css bilgim yok zaten birçok kişi üst menü istiyor bende söliom bilmiom die. css bilgim yok ya baktım kodun başı css benden sandım bunlar css tasarımdır. isterseniz bi tasarımın kodunu veriim inceleyin!

Tamam aslında ıceblue tasarımlarda css tasarımlardır fakat divlerin yerleri bellidir css tasarımlarda divlerin yerini kendin belilersin bundan dolayı her tasarım kodunun başında bu tagleri görürsünüz...

Önceki mesajları göster: