Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2011, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım sorunu yardım edin lütfen...

red dışındaki bütün tasarımlarda sayfa sola yaslanıyor. yani internet penceresinin sağ kısmı boş olup site sol tarafa yaslanmış oluyor. bunu değiştirmenin bir yolu var mı? yani red tasarımındaki gibi internet penceresini ortalayan tasarım için ne yapmalıyım? red tasarımında ise sayfa çok dar geniş bir şey eklendiğinde çubaklarla hareket ettirwerek bakmak gerekiyor ve bu sitenin görünüşünü bozuyor Sad biri bana yardım edebilir mi ?
Mesaj06.02.2011, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tasarım sorunu yardım edin lütfen...

caymakinasi yazmış:
red dışındaki bütün tasarımlarda sayfa sola yaslanıyor. yani internet penceresinin sağ kısmı boş olup site sol tarafa yaslanmış oluyor. bunu değiştirmenin bir yolu var mı? yani red tasarımındaki gibi internet penceresini ortalayan tasarım için ne yapmalıyım? red tasarımında ise sayfa çok dar geniş bir şey eklendiğinde çubaklarla hareket ettirwerek bakmak gerekiyor ve bu sitenin görünüşünü bozuyor Sad biri bana yardım edebilir mi ?

Siteni ortalamak için tasarımın üzerine kısmına aşşağıdaki kodu al kopyala
Kod:
<style type="text/css">
<!--
html, body {
text-align: center;
}
-->
</style>

Mesaj07.02.2011, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki sayfayı nasıl genişletebilirim eklediklerim sayfaya sığmıyor tamamına bakmak için çubuklarla hareket ettirmek gerekiyor bu da sitenin tasarımını bozuyor hiç hoş durmuyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Önceki mesajları göster: