Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2009, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Webkoloji | SSR 3D Online Multiplayer Yarış Oyunu

SuperStarRacing, basit ses ve grafik efektlerinin altında araba ayar/seçenek çeşitliliğinin getirdiği rekabetçi oyunlar kurabilmeyi sağlayan bir yarış programıdır. Mevcut pekçok hazır piste ek olarak kendi pistinizi çizme imkanını sunması da önemli bir özelliğidir. F1 ve ralli tutkunları kadar çocuklar için de basit yapısının ötesinde pit stop dahil araba yarışlarının temel kurallarının geçerli olduğu bir simülatör programıdır.

Online multiplayer özelliği ile internetten arkadaşlarınız ile birlikte yarışabilirsiniz.

Programın idare ettiği arabalar da dahil toplam 16 araba aynı anda yarışılabilmektedir.Programın yönettiği arabaların sürücü ustalığı/hızı ayarlanabilmektedir. Ayrıca sizin kullanacağınız araba dahil tüm arabaların benzin tüketimi, alabileceği yakıt ağırlığı, lastik aşınma oranı ve çarpışmalarda oluşacak hasar oranları ayarlanabilmektedir. Ek olarak yarışın kaç turdan oluşağı ya da sezonun kaç yarıştan ve kaç pistten oluşağı gibi değişkenler de puanlama sistemine ek olarak yarış ya da sezon öncesi ayarlanabilir değişkenlerdir.

İndirmek için tıkla: DOWNLOAD

indirmek için:
yukardaki "DOWNLOAD" yazısına tıklayın.
açılan sayfada "FREE" butonuna tıklayın ve 47 den geriye doğru bir sayaç çıkacak. 0 olduktan sonra "DOWNLOAD" butonu çıkar ona tıklayın.

Teşekkürlerinizi esirgemeyin...

En son webkoloji tarafından 16.05.2014 12:39:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.08.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş böyle konuları herzaman beklerim Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj14.08.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

amacım bu oyundaki Türk üyelerin ülke puanlarını yükseltmesi ve şuan ülke olarak 5.yiz ama ben en azından Romanya'yı ve Brazilya'yı altımıza almamız gerektiğine inanıyorum.

şuan ki sıralama:
1) USA
2) UK
3) BRA
4) ROM
5) TUR

aslında derecemiz iyi ama biz daha iyilerine laiğiz
Mesaj15.08.2009, 01:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk

Mesaj16.08.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür edenlere bende teşekkür ediyorum
eminim bir çok kişi indirip oynadı
ama indirenlerden bu kadar az teşekkür gelmesi düşündürücü...
Mesaj21.08.2009, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

emeğine sağlık teşekkürler Wink
Mesaj29.08.2009, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu: !!

böyle bir oyunun daha fazla yayılmasını düşünüyorum...

acaba bu oyunu siteme alabilir miyim izin verirseniz ziyaretçilerimiz indirebilirler bana ö.m atmanız yeterli olacaktır...

Mesaj02.02.2011, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler daha önceleri kurup oynamıştım süperdi hep 3. veya 5. olurdum çok mükemmel oyun herkese tavsiyemdir. Cool
Mesaj06.02.2011, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SSR 3D Online Multiplayer Yarış Oyunu

webkoloji yazmış:

SuperStarRacing, basit ses ve grafik efektlerinin altında araba ayar/seçenek çeşitliliğinin getirdiği rekabetçi oyunlar kurabilmeyi sağlayan bir yarış programıdır. Mevcut pekçok hazır piste ek olarak kendi pistinizi çizme imkanını sunması da önemli bir özelliğidir. F1 ve ralli tutkunları kadar çocuklar için de basit yapısının ötesinde pit stop dahil araba yarışlarının temel kurallarının geçerli olduğu bir simülatör programıdır.

Online multiplayer özelliği ile internetten arkadaşlarınız ile birlikte yarışabilirsiniz.

Programın idare ettiği arabalar da dahil toplam 16 araba aynı anda yarışılabilmektedir.Programın yönettiği arabaların sürücü ustalığı/hızı ayarlanabilmektedir. Ayrıca sizin kullanacağınız araba dahil tüm arabaların benzin tüketimi, alabileceği yakıt ağırlığı, lastik aşınma oranı ve çarpışmalarda oluşacak hasar oranları ayarlanabilmektedir. Ek olarak yarışın kaç turdan oluşağı ya da sezonun kaç yarıştan ve kaç pistten oluşağı gibi değişkenler de puanlama sistemine ek olarak yarış ya da sezon öncesi ayarlanabilir değişkenlerdir.

İndirmek için tıkla: DOWNLOAD

indirmek için:
yukardaki "DOWNLOAD" yazısına tıklayın.
açılan sayfada "FREE" butonuna tıklayın ve 47 den geriye doğru bir sayaç çıkacak. 0 olduktan sonra "DOWNLOAD" butonu çıkar ona tıklayın.

Teşekkürlerinizi esirgemeyin...
Önceki mesajları göster: