Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2011, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL YARDIM MENUYE LİNK VERME

slm arkadaslar ben internetten hazır css tasarım indirdim ama yandakı ve üsteki menulere link ekleyemıyorum sayfa olusturdan örnek ankara diye sayfa olusturdugumda sitede gözukmuyor yardım edersenız sevinirim şimdiden tşkler
Mesaj07.02.2011, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım ayarlarından gelişmiş ayarları tıkla tasarım üzerinden mesela sende bulunan menülerden birini arat ama tasarımda bulunanlarda
Ana Sayfa
Ziyaretci Defteri
İletişim
Toplist
Anketler

şunlar yani Ctrl+F yapıp bunlardan birini arat sonra kendine göre menüyü düzelt
Mesaj07.02.2011, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tasarıma geçtiyseniz bunu bedava sitem sayfa ayarlarından artık yönetemezsiniz(menü için) kodların içine girip link isimlerini ve url kısmlarını sitenizdeki içeriklere göre manuel olarak yapmalısınız.
Mesaj07.02.2011, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

senin söylediğin menudekı linklerin adını değiştirme onu yaptım mesela link 1 yazısını silip filmler yazdım buraya kadar sorun yok sonra yeni seyfa actım aynı isimle yani filmler diye burrdada sorun yok sonra film ekledim oda tmm ama bu olusturdugum sayfa sitede gözukmuyor link vermeyi bilmiyorum yani olusturdugum sayfayıı menudekı fimler linkiyle eslestiremıyorum
Mesaj07.02.2011, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm kardes tam dediğimi anlamıssın ama o dedğini nerden yapcam tam bilmiyom ben nasıl yapcam
Mesaj07.02.2011, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak senin menünün linkleri # menü isminin yanındaki bu # yerine menünün linkini yazman lazım. Menü linkini nasıl bulurum dersen sayfa değiştirden link gereken sayfayı aç sonra kaydet butonuna tıkla kaydet deince üstte sayfanın linkini veriyor o linki bu # yi sil onun yerine kopyaya Wink
Mesaj07.02.2011, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<li><a href="#"Sitede Görünen Link Adı"#">URL'nizin gelmesi gereken yer</a></li>

Yukardaki örnekte css tasarımdan bir menü kesiti gösterdim.

Bu menü kısmı genelde ''tasarım altına gelecek kod'' kısmında olur.
Dediğiniz gibi siz bu elementleri not defterinde ctrl+F ile aratıp bulabilir bu şekilde de değiştirebilirsiniz.

Ancak ilk önce sitenizin sayfa isimlerini ve bu sayfa ismine karşılık gelen url'leri kaydetmelisiniz bir kenara.

Kopyala yapıştır tekniğiyle:) değiştirebilirsiniz.
Mesaj07.02.2011, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu: TŞK

TMM DIR KARDESİM SORUN ÇÖZÜLDÜ TŞK LER
Mesaj07.02.2011, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu: S

HER IKINIZEDE AYRI AYRI TŞKLER
Mesaj07.02.2011, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: S

seyretturkiyem yazmış:
HER IKINIZEDE AYRI AYRI TŞKLER

Rica ederim yeter ki soruyu tam olarak anlayalım
Mesaj07.02.2011, 12:33 (UTC)