Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2011, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Nurcin-Ozer.Tr.Gg ''Bir Kişisel Site Hikayesiyle Başladık''

Arkadaşlar , ben sitemi Ağustos ayında açtım kişisel bir site olmasını istedim ne içeriğe gerek kalmazdı ne de fazla emeğe.Fakat baktım ki boş boşdurmaktansa birşeyler yapmak gerekirmiş.Bende sitemin sloganını değiştirmeye karar verdim ''Bir Kişisel Site Hikayesiyle Başladık'' ..Ve şimdi deneyimli sitelerden birkaç içerik alıp üzerinde oynuyor kendi düşüncelerimizi ekliyoruz. Bedava-Sitem'de fazla üzerinde durulmayan Php,Asp gibi kodlama türlerini anlatıyoruz aynı zamanda bende internetten eğitimimi sürdürüyorum. Yakın zamanda C++ gibi kodlama dillerini de anlatabilirim. Şimdi yavaş yavaş içerik eklemeye başladım.
Aynı zamanda her seferinde tasarım değiştirdik durduk,bu sefer bu tasarımımda karar kıldım fakat gene css tasarım yapmaya devam edeceğim.
Şimdi sizlerden içerik eklemeye devam ettiğim bu site hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum. 10 üzerinden değerlendirmenizi istemiyorum sadece görüşleriniz,şikayetleriniz ve geliştirmem gereken yerlerimi istiyorum.

Saygılarla,
Nurçin Özer...

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj11.02.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.02.2011, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
çok güzel olmuş bu konular üzerine devam etmelisin

Teşekkürler,bu konular üzerinde devam ederken kendimde öğreniyorum ve öğretiyorum..

Mesaj11.02.2011, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrik ederm başarılarının devamını dılerm Very Happy
Mesaj11.02.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

baygenclik yazmış:
tebrik ederm başarılarının devamını dılerm Very Happy

Teşekkürler.
Lütfen bir eksiğimiz varsa gidermeye çalışalım..!

Mesaj11.02.2011, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Başarılı tebrik ederim Başarılarının devamını dilerim...
Mesaj11.02.2011, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kutahyahaberleri yazmış:
Çok Başarılı tebrik ederim Başarılarının devamını dilerim...

Teşekkürler.
Arrow Sitemizde yardımcı konular bölümüne birşeyler ekledik bakmak istersiniz değilmi?

Mesaj11.02.2011, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.02.2011, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu: cvrm

10/8 veriyorum 2 puan menüden kırdım.
Mesaj11.02.2011, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cvrm

tarikmentese yazmış:
10/8 veriyorum 2 puan menüden kırdım.
Mesaj11.02.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: re:

üst menüden iki tane var. o kötü yapmış görnümüü.
Mesaj11.02.2011, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üst menülerden 2. olanda anasayfa ve hakkımızda bölümünü kaldırırsan,link takasalanınaki baş harflerin büyüklüğüne dikkat edersen,anasayfayı düzenlersen 10/10 kardeşim Wink

kolay gelsin,başarılar...

PcFareleri

Her kullandığımız kodu sizlere versek bizim sizlerden hiçbir farkımız kalmazdı.. Wink
Mesaj11.02.2011, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile 3 gün önceye kadar msn iletinizde B-S benim için bitti yazıyordu ama yine dönmüşsünüz. Bu ani kararın sebebi nedir acaba ? Smile)

Site güzel.
Mesaj11.02.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hknclk yazmış:
Smile 3 gün önceye kadar msn iletinizde B-S benim için bitti yazıyordu ama yine dönmüşsünüz. Bu ani kararın sebebi nedir acaba ? Smile)

Site güzel.

Bu ani karar değil aslında,devam ediyor bu kararım fakat sitemi bomboş bırakıp gitmek istemedim birkaç şey daha ekledikten sonra dediğiniz olay gerçekleşecektir.

Arrow 2 tane menünün olması içeriklerin daha güzel yerleşmesidir. Tek menü bana yetmez.Yan menüyüde herşeyi ekleyince orta kısım uzar gider.Bundan dolayı 2 tane yaptım.

Arrow Pcfareleri (Onur ağabey) anasyafa ve hakkımdayı iki kez yazdım menülerde çünkü bir wp temasında böyle birşey gördüydüm bende deneyeyim dedim ama sorun olursa ya da içerik ekleyecek yer bulamazsam dediğini yaparım.Link takas bölümünü düzenleyeceğim. teşekkürler Very Happy

Mesaj11.02.2011, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok başarılı bir siteniz var başarılar.