Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2011, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg sitenizden kazanç yolu

Arkadaşlar bu haftalarda yeni bir olay buldum artik sitenizden para kazanmak için google adenese derdine son kendi teaminizi kurun ve tik başina 0,02 tl kazanciniz olsun banlandim derdi yok ayrıntılı bilgi için eklediniz team katılımlariniz bekliyoruz bir takım olup hep beraber para kazana biliriz birligin güçünü görün kendi alt üyeleriniz oluşturun ve sizde bir basamak üsten kazanmaya başlayin ayrıntılı bilgi için lütfen Sitemize buyurun katilmak isteyen mesaj ata bilir

Bedava sitemden para kazanma yollari burada lütfen ziyaret edin sistem üyelere özeldir.
Mesaj13.02.2011, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende su internetten para kazanma olayına takmış durumdayım.Site güvenilir mi?
Mesaj13.02.2011, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet türkçe site anlamaniz gayet basıt olacak ingilizce buxlara benzemiyor anlamadiginiz linklere tıklamiyorsunuz günde 1 saat takılıyorsunuz sistemde bu birsaatide toptan takılmaniza gerek yok illa her gün takılmaniza bile gerek yok

Bedava sitemden para kazanma yollari burada lütfen ziyaret edin sistem üyelere özeldir.
Mesaj13.02.2011, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

günde kaç tane siteye tıklanabilir ki?
Mesaj13.02.2011, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

farklimarket yazmış:
günde kaç tane siteye tıklanabilir ki?

genelde 25-50 arasi şuan sistem yeni zaten ondan bu sitemde aslan payini kapa biliriz ama takım oluşturmaliyiz ve herkes kendi takimini oluşturmalı ayrintili bilgi için siteme gelin lütfen.

Mesaj13.02.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha fazla bilgi nasıl edinebiliriz.
Mesaj13.02.2011, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu: ddddddddd

Yaptığınız şey şumu bir reklam alıyorsunuz.10 kişilik bir ekip kuruyorsunuz o kişiler reklamı sitelerinde yayınlıyor.Biriken para 10'a bölünüyor.Yada bu ekibin lideri daha fazla para alıyor.Eğer google adsense den reklam alıp bunu yaparsanız bildiğim kadarıyla yasak.
Mesaj13.02.2011, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet wikimedyam arkadaşımızında dediği gibi adsense den alırsanız öle grupla filan yaparsanız yasak ...

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Mesaj13.02.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaz işte buraya niye sitene geliyoruz
Mesaj13.02.2011, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sistem uyelik istiyor herkesin kazanci kendine. Ama birlikde bir team kurup para toplamak daha kolay ben ilk ödemeyi almak için 3 ay çalişmam lazimken bu sayede 1 aya alma ihtimalim var bana yapilan ilk ödemede en fazla kazanci saglayan 1. 20 TL 2. 15 TL 3.10 TL alacak ödeme banka hesaplarina gönderilecekdir. ve uye oldugunda sadece beni referans gösterecek referans göstermesede kazanci ayni olacak göstersede ama eğere gösterir ve kendine çalişirken ii kazanirsa bunda bunda ondan kesinti yapmadan sistem banada pay veriyor ozaman bende payimda o kişilere veriyorum. sistem bu siteme çagiriyorum çünkü anlatigimi anlama ihtimaliniz video ve resimlerle anlatigimdan az.

Mesaj13.02.2011, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ddddddddd

wikimedyam yazmış:
Yaptığınız şey şumu bir reklam alıyorsunuz.10 kişilik bir ekip kuruyorsunuz o kişiler reklamı sitelerinde yayınlıyor.Biriken para 10'a bölünüyor.Yada bu ekibin lideri daha fazla para alıyor.Eğer google adsense den reklam alıp bunu yaparsanız bildiğim kadarıyla yasak.

bak buda güzelmiş eger birbirinden haberdar bir bedava sitem teami kurarsak bunu yapabiliriz adenese olmaz ama olacak sistemler var
onlari deneye biliriz. hele bir kuralim o gurubuda gerisi basit

Mesaj16.02.2011, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

para kazanmak isteyen yok galiba hiti olan site sahipleride yazabilir ödeme yapildıgında onlarada ödeme yapılacakdir ve hergun ana hesap canli tv yayını ile net üzerinden size sunulacakdir encok kazanmaya yardim eden arkadaş kendi kazanci yanında 20 tl ikinci 15 tl üçüncü 10 tl alacak yani aylik yüz tl kazanirsam bunun yarisini sizlere veriyorum + kazancinizdan beş kuruş düşmeden

Mesaj17.02.2011, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site adresi nedir? Tam olarak sistemin adı ne? PTC gibi bişey mi.
Mesaj17.02.2011, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Kendi adsense hesabı açarım ne gerek var teama meama Mr. Green
Mesaj17.02.2011, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ptc de yapacam diyelim bir sürü üyelikle para veren uye getirdiginde para ödeyen site var onlara toptan üye edebilecegim guruplar kuruyorum ve böylelikle kazanci bölüşüyoruz adsensemi kapadilar bedava sitem bütün siteleri adsense konusunda mimli ondan dikatli olun acarsiniz tam kazandim dersiniz kazanciniz emeginiz uçar gider.

Önceki mesajları göster: