Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2011, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Ednin ÇOK ACİL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Merhaba az önce birden sayfa yenilendi ve başka bir dile çerildi hiç birşeye de basmadım ve sayfa birden başka bir dil oldu fr.gd falan diyor ama anlamıyorum yardım edin lütfen! Crying or Very sad
Mesaj15.02.2011, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende siten türkçe olarak gözüküyor bir sorun yok bana gore Tarayıcından oalbırmı??
Mesaj15.02.2011, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mozilla Firefox kullanıyorum ama bence tarayıcan değil exporler 8 dende denedim aynı, başka bir dilce yazılar var...Birde webme sorunu çözmüştü nerdeee hani daha ne kadar bu sorunun mağduru var.
Mesaj15.02.2011, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcından seçenlere girip ayarlar bölümünden dil ve yazı tipi ayarları olması lazım google choremede ole ordan değişmiş olabılır bı bak ıstersen.
Mesaj15.02.2011, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş benim tarayıcımla sorunum yok sadece (BEDAVA SİTEM)`de başka bir dil var benim sitem düzgün... ama işte bedava sitemin ana sayfası forumu örnekleri hep başka bir dilce hatta genel problemler forumunu bulana kadar bile canım çıktı Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj15.02.2011, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

:S sorun başka nerden olabılırkı bende herşey gayet düzgün allahalla :S
Mesaj15.02.2011, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

sitene tıklanılsın die mi yaptin
Mesaj15.02.2011, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

Sen ne dediğinin farkındamısın allah aşkına bi mesajlara bak bide kendinin dediğine bak,forum kirliliği olmasın , sende ceza yeme bende şurda adam gibi derdimizi anlatıyoruz yardım edin diye...
Mesaj16.02.2011, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Smilegülücük işreti koydum ya şaka yapiorum:Dyazilanlari da okudum herkes sorun yok dio sen var diosun bak tim sitene bisey yok:)
Mesaj16.02.2011, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çerezleri bi sil
Mesaj16.02.2011, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

EN BASİTİNDEN BELKİDE AYARLARDAN SİTENİNİN DİLİNİ DEİŞTİRMİŞİNDİR Very Happy
Mesaj16.02.2011, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :)

kadikoynoucamp yazmış:
sitene tıklanılsın die mi yaptin

Laughing Laughing Laughing

Belkide Gerçektir...

Laughing Laughing Laughing

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj16.02.2011, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Durduk yere oldu sayfa birden yenilendi başka dile döndü sitem değil bedava- sitem.com a girdiğimde hep başka bir dilce yazılar var sitemde allaha şükür sorunum yok ama bedava-sitem.com a girdiğimde hep başka bir dil yazılar var şu an bile başka bir dilce... Crying or Very sad
Mesaj16.02.2011, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baştan Öyle Söylesene...

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj16.02.2011, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi ben böle bas bas bağırıyorum arkadaşlar yardım edin lütfen yani bi tebessüm edin herşey karma karışık bir dilce anlamıyorum ya sorun bende webmede Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad