Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.02.2011, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu: bölüm bölüm site açılması !

evet arkadaşlar sitem bölüm bölüm açılıyor öncelikle tüm ekran başlık resmi geliyor sonrasında sitem açılmaya başlıyor bunu düzeltmenin bi yolu yokmu =?
Mesaj17.02.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım tasarımın resimlerinin tek tek gelmesinden bahsediyorsunuz.. Bu bir sorun değil.. Çünkü bu her bilgisayarda farklıdır.. Hızlı bir bilgisayarda hemen açılırken daha yavaş bir bilgisayarda resimler yavaş yavaş gelir... Açıkçası ben bire sorun göremedim..

İyi Akşamlar...

Mesaj17.02.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilgilenen arkadaşlar ayrıca sitemin kenarına 1cm kadar bşluk var orasınıda saydam cerceve yapmak istiyor yardımlarınızı bekliyorum =)
Mesaj17.02.2011, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaldunyam-mert yazmış:
Sanırım tasarımın resimlerinin tek tek gelmesinden bahsediyorsunuz.. Bu bir sorun değil.. Çünkü bu her bilgisayarda farklıdır.. Hızlı bir bilgisayarda hemen açılırken daha yavaş bir bilgisayarda resimler yavaş yavaş gelir... Açıkçası ben bire sorun göremedim..

İyi Akşamlar...

Katılıyorum Birde Tasarımın Çok Kapalı Tam Siyah yapmışın Birşey GÖrünmez 1 2ncisi Çok Siyah Güzel Gzükmüyor Benim Fikrim Ama Sen Bİlirsin
Mesaj17.02.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote=e-paradise]
ilgilenen arkadaşlar ayrıca sitemin kenarına 1cm kadar bşluk var orasınıda saydam cerceve yapmak istiyor yardımlarınızı bekliyorum =)
[/quote]

O boşluğu ben göremedim sitede... Acaba resimle gösterme şansınız var mı?
Mesaj17.02.2011, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gösteririm ama şöyle bişey yapmaya karar verdm arkadaşn dediği doğru çok siyah olmuş o bölgeleri değiştirmek istiyorm ama sadece siyah yerleri
Önceki mesajları göster: