Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.02.2011, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu: bisoru.tr.gg >> lütfen yorum..

mrb. arkadaşlar sitem google a yazınca alt tarafta çıkıyor ve bu beni çok mutlu etti Very Happy siteme uzun zamandır bakmıyordum bi girip baktım ki bütün bs halkı yorumlarını bırakmış sizlere çok teşekkür ederim..yorumlarınızı bekliyorum.

Mesaj20.02.2011, 07:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj20.02.2011, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: bisoru.tr.gg >> lütfen yorum..

bisoru yazmış:
mrb. arkadaşlar sitem google a yazınca alt tarafta çıkıyor ve bu beni çok mutlu etti Very Happy siteme uzun zamandır bakmıyordum bi girip baktım ki bütün bs halkı yorumlarını bırakmış sizlere çok teşekkür ederim..yorumlarınızı bekliyorum.

Tebrik Ederim. Bende Google ' de 85.100 Sonuçtan 4. Çıkıyorum.Size Bir Kaç Önerim Var. Menüyü düzenleyin çok karışık.İçerik sayfasını genişlet.Eğer hiç uğraşamam diyorsan bence yeni bir tasarım seç.Başarıların devamını diler sitemi değerlendirmeni isterim : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=175026
Mesaj20.02.2011, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
vaay bu çok güzel birşey ben kendime baktım çıkmıyorum Sad tasarımın fena değil ama menülerin çok karmaşık menüler kesinlikle değişmeli 10/7

ewet gerçekten bu beni çok mutlu etti tam siteden umudumu kesmişken böyle bişeyle karşılaşmam beni tekrar siteme bağladı.
Mesaj20.02.2011, 09:05 (UTC)    

karikaturdelileri yazmış:
bisoru yazmış:

Tebrik Ederim. Bende Google ' de 85.100 Sonuçtan 4. Çıkıyorum.Size Bir Kaç Önerim Var. Menüyü düzenleyin çok karışık.İçerik sayfasını genişlet.Eğer hiç uğraşamam diyorsan bence yeni bir tasarım seç.Başarıların devamını diler sitemi değerlendirmeni isterim : http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=175026

ben bu siteyi düzenlemiştim yeni tasarım yeni içerik daha güzeldi ama bu bs nin server hatası beni yıktı .. teşkkr ederim.
Mesaj20.02.2011, 10:06 (UTC)    

bisoru yazmış:
karikaturdelileri yazmış:
bisoru yazmış:

ben bu siteyi düzenlemiştim yeni tasarım yeni içerik daha güzeldi ama bu bs nin server hatası beni yıktı .. teşkkr ederim.

Tebrik ederim gerçekten keşke bende çıksam Sad
Ama bende 5.6 milyon sonuçtan 1. çıkıyorum (ne istersen var) parantez hariç yazınca Mr. Green
Önceki mesajları göster: