Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2011, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu: aciil

Bakın ben ilk defa bir site açıyorum ondan önce blog açmıştım ki onuda becerememiştim. neyse biliyorum bu resim eklemeden bir çok konu açılmış cevapda verilmiş onu oraya yazın bilmemne diye. ama ben hiçbişey anlamıyorum ya aşırı salağım yada internet dilinden (öyle birşey varsa) anlamıyorum lütfen yardımcı olun ve ana sayfa-iletişim yazan yere nasıl konu ekleyeceğim nolur yardımcı olun. şimdiden teşekkürler
Mesaj20.02.2011, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekstralardan iletişim formuna gir
gelişmiş ayarlara tıkla 1. ekstra alanının metni? yazan yere Konu yaz ve kaydet
Mesaj20.02.2011, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Soldaki menüden sayfalarımı değiştire tıklayın açılan sayfada düzenlemek istediğiniz sayfaya tıklayıp gerekli düzenlemeyi yapın.Yeni sayfa eklemek istediğinizde yine o sayfada alt tarafta yeni sayfa ekle ye tıklayıp ekleyebilirsiniz.
Mesaj20.02.2011, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene Griş Arrow Sayfalarımı Değiştir Arrow Sayfayı seç Arrow orda çıkan yere konuyu ekle Arrow kaydet

Kolay Gelsin

Mesaj20.02.2011, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten hepinize çoooooooook teşekkürler yanlız bişey daha diycem video eklenebiliyomu?
Mesaj20.02.2011, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

video sitelerinden istedigin videonun html kodunu alarak ekleyeblrsın kodu al sayfaları degıstırden kaynaga tıkla kodu yapıstır tekrar kaynaga tıkla ve kaydet ..
Mesaj20.02.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya müzik videosu değilde kendi çektiğimiz videolar mesela Very Happy
Mesaj20.02.2011, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi video sitesine videonu upload et Arrow Sonra embed kodunu al Arrow Sayfalarımı değiştire gel Arrow Kaynak yazısına tıkla Arrow Kodu yapıştır Olur

Kolay Gelsin Very Happy

Mesaj20.02.2011, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam cok teşekkürler Very Happy
Mesaj23.02.2011, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine ben yine ben... ekledim bir şarkı ama görünmüyo isterseniz siteye bakın?
Mesaj23.02.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: aciil

kaju-kaju yazmış:
Bakın ben ilk defa bir site açıyorum ondan önce blog açmıştım ki onuda becerememiştim. neyse biliyorum bu resim eklemeden bir çok konu açılmış cevapda verilmiş onu oraya yazın bilmemne diye. ama ben hiçbişey anlamıyorum ya aşırı salağım yada internet dilinden (öyle birşey varsa) anlamıyorum lütfen yardımcı olun ve ana sayfa-iletişim yazan yere nasıl konu ekleyeceğim nolur yardımcı olun. şimdiden teşekkürler

bak dostum yotubeye gır eklemek ıstedıgın muzıgı ac
Arrow muzıgın emped kodunu al sayfaları degıstırden kaynaga tıkla o aldıgın kodu oraya yapıstır
Arrow kodda width ve height var onun yanındakı sayıları dusur video mp3 player gibi gözükür yani bu sekılde eklersın muzıklerı ama vıdeonun boyutunu kucult dedıgım gıbı . bu kadar basit Wink
Mesaj23.02.2011, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten gerçekten çok teşekkürler Smile
Mesaj17.03.2011, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazı sitelerde gördümde üyelik nasıl yapılıyor.? Bilen varsa lütfen anlatsın Question
Önceki mesajları göster: