Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.02.2011, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu: YARDIM LÜTFEN:((

Arkadaşalr öncelikle forumda bayağı aradım bu yardımları ama göremedim. İlk defa bi site yapmaya çalışıyorum .İş yerimin verimliliğini arttırmak için . Fakat siteme girerseniz görüceksiniz tasraımım çok basit ve sitenin tamamını kullanamıyorum. sol tarafa yaslanmış bi tasarım var ayrıca her sayfa üzerindeki reklamın altındaki hoşgeldiniz bölümünü değiştrimek istiyorum fakat yapamıyorum bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim .Şimdiden teşekkürler[
Mesaj20.02.2011, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YARDIM LÜTFEN:((

gulcinguzelliksalonu yazmış:
Arkadaşalr öncelikle forumda bayağı aradım bu yardımları ama göremedim. İlk defa bi site yapmaya çalışıyorum .İş yerimin verimliliğini arttırmak için . Fakat siteme girerseniz görüceksiniz tasraımım çok basit ve sitenin tamamını kullanamıyorum. sol tarafa yaslanmış bi tasarım var ayrıca her sayfa üzerindeki reklamın altındaki hoşgeldiniz bölümünü değiştrimek istiyorum fakat yapamıyorum bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim .Şimdiden teşekkürler[

sitenizi ortalamak istiyorsanız CSS kodlarında ki şu yeri bulun

body {
background-color: #f1d6e0;
background-image: url(http://theme.webme.com/designs/women/Bilder/bg.gif);
margin-left: 0px;
margin-top: 0px;
margin-right: 0px;
margin-bottom: 0px;
background-repeat: repeat-y;
}

margin-left değerini artırdığınızda yani margin-left: 100px; .site ortaya doğru gelir ama bu durumda arka plan resmini ve link yazı renklerini değiştirmeniz gerekecektir. Sitenizin sağ tarfını da kullanmak isterseniz div ile koyabilirsiniz..
bence tasarımı değiştirirsen daha iyi olur kolay gelsin
Mesaj20.02.2011, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YARDIM LÜTFEN:((

gulcinguzelliksalonu yazmış:

arkadaşım ortala için

Kod:
<center/>

kodunu kullan bu kodu tasarım üstü bölümüne koy!
Mesaj27.02.2011, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler arkadaşlar
Önceki mesajları göster: