Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.02.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: tr.gg sitelerin pagerank ölçeri

arkadaşlar birçok pagerank ölçer siteleri var tam snuç veren ama tr.gg sitelerinegelince 0 gösteriyor tüm tr.gg sitelerinin en iyileri filan yazdım ful 0 tr.gg sitelerinin pagerankını güzel ölçen bi site verebilirsimisiniz bana ama deneyin tr.gg sitelerinden 1-2 tane yazın iyilerinden 0 hariç bi sonuç veriyorsa yollayın lütfen
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj21.02.2011, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.prgoogle.net güzel ama domainin sonunu hatırlamadım

Mesaj21.02.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

.net değilse .com dur Very Happy

Mesaj21.02.2011, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.02.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

prgoogle doğru veriyor mesela hayaldünyam-mert sitesini biliyosun onun ki 2 bnmde sıfır günlük hitim +150 Yani bende anlamıyorum

Mesaj21.02.2011, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

pr degeri indexlenmiş sayfanıza göre degil içeriginizin kalitesine ve özgünlügüne göre veriyor mantıklı düşünün bir insan istese sitesine kaç sayfa ekleyebilir:D

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj21.02.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama googlede indexletmek biraz zor.

Mesaj21.02.2011, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.02.2011, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Pageranklar Günlü Hitle Filan Kolay Kolay Artmıyor...Artırmak İçin Pr 2 - Pr 3 - Pr 4 ... Olan Sitelerden Sitenize Ziyaretçi Yani Link Gelmesidir....Tavsiyem Pagerankı Olan Sitelerde Link Veriniz....

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Önceki mesajları göster: