Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2011, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu: ArkadaşLar Allh Rızası İçin Fakırı Sevindirin Acil Gir

Arkadaşlar Bu Siteye Girip İZMİR GAZİEMİR MUHAMMET UĞUR ÇİFTÇİ A Oy Verebilirmisiniz Ne Olur Bir Fakırin Resmi Coq Fakırler Fakirin Bir Dua Sı Hepimize Yeter ArkadaşLar...Allah Kabul Eder De İnşaLLah Çocuga Verebiliriz Laptopu

http://www.ozkanatik.com.tr/?sayfa=yarisma&id=31

Buraya Girip

İZMİR GAZİEMİR MUHAMMET UĞUR ÇİFTÇİ

Nin Fotorafına En İyi Oylamayı Yaparsanız Sevinirim... Allhda Bu Yaptıgınız İyilige Karsılık Size İyi Bir Şey Yaşatacaktır... ALLHIN İZNİ İLE...
Mesaj20.02.2011, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fakir Ne Yapsın Laptopu Fakırse Ekmek Verin Böle Dandikl Dundik İşlerle Yardım Yapılmaz...

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj20.02.2011, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Çocugun Okadar Da Fakır Dediysek Yani Okadar Da Degil Bak Cocuk Baraka Bir Evde Yasıyor Hergün Yemekleri Çorba Yada Makarna ED Onu Bualamaynlarda Var Ama Yinede Baya Yazık Bİz Hergün Yemek Götürüyoruz... Elektirikleri Suları Kesık Arada Elimizden Gelen Yardımı Yapyırz Cocukları War Bitane Hayali Bir Tane Bilgisayarı Olması... Bİzde Bu Hayalaını Gerkceklestırmesı ıCın Yarısmaya Katıldedık Katuılamam Dedi Çünkü Malzemesi Bile Yoqtu... Biz Verdik işTe Bu Yüzden!!!
Mesaj22.02.2011, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah rızası için dendi ise geregi yapılmıştır Wink
Mesaj04.03.2011, 23:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben dediğiniz şağısa oy verdim, umaım diğer yarışmacılara haksızlık yapmamışımdır, fakat yapılan resim gerçektende güzeldi
Mesaj05.03.2011, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben oy verdim ama elektrikleri yoksa laptopu nasil kullanacak onu anlamis degilim