Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.02.2011, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Herkesi Büyüleyen Arefin Sırrı Çözüldü...

Arefin Sırrı Çözüldü

Acun Ilıcalının Hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yarışan ve bütün Türkiyeyi ve jüri üyelerini hayrete düşürüp yok artık dedirten ilizyon Aref Ghafouri'nin sırrı kutuda saklıymış.Show sırasında havada asılı duran kutu sayesinde , Acun Ilıcalı Hülya Avşar ve Ali Taranın söylediği şeylerin aynısını önceden yazılmış rulo yapılmıış yağıdı kutudan çıkarması herkesi büyülemişti ama işin sırrı program boyunca havada asılı olan kutunun içindeki mekanizmadaymış bu mekanizma sayesinde söylenenleri yazıp rulo yapan kutu Arefi 1.finalis yaptı.

Ünlü sihirbaz Dick Zimmerman’a ödül kazandıran bu aletin ismi Master Prediction

Bu cihaz sayesinde sihirbazlar, oyunculuk yeteneklerini de ekleyerek inanılması güç gösterileri sergiliyorlar.

Fiyatı 3 bin 795 dolar olan bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeler kayıt edilip rulo kağıda dökülüyor.

DetayLı Bilgi: ....

En son bilgimerkezi06 tarafından 21.02.2011 15:56:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.02.2011, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet biliyorum Gördüm bu makineyi Yazıcı tipinde
Mesaj21.02.2011, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

HürriyetWEB Videosunu Yayınladı hatta ilk gösterisindede böle bi numara yapmış

Mesaj21.02.2011, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Videolu Anlatımını Ekledim...

URL:

......

En son bilgimerkezi06 tarafından 21.02.2011 16:51:01 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.02.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arefin bütün karizması yerlerde dün geceden beri internet dünyası ''arefin sırları çözüldü'' adı altında yüzlerce video yayinlanıyor. Helal olsun bence haketti herkesi şaşırttı
Mesaj21.02.2011, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

vİDEONUN 2. Bölümünüde Ekledim

Mesaj21.02.2011, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten Tüm Sihirlerin Vardır Bir Sırrıda Çözülene Kadar Ve Genelde El Çabukluğudur...

Mesaj21.02.2011, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba bilgimerkezi06;

Sitene yönlendirme bir daha yaparsan forumda kısa süreligine uzaklaştırma cezası alırsın...

İyi forumlar...

Mesaj21.02.2011, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj21.02.2011, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birisi bizişaşırttı ya bazı sivri zekalar aradan ben bu adamın sırrını çözeyimde meşhur olayım çabasında olan ise bu tür sihirbazlarıma oluyor ülke gelişmiyor.
Daha dün yarı finaldaki gösterisi bitti tam 49 dk sonra arefin sırrı çözüldü diye facebookta videoları yayınlandı.Önemli olan burda onun sırlarını ortaya çıkarma olmamalıdır tam aksine savunulması gerekir.Böle yetenekli kişileri 2-3 (ağzımı bozamıyacağım şimdi ) şahsiyetsizlerin yüzünden kaybolmaması lazım.Hayır arefin sırrı çözüldü noldu şimdi aref yolunda devam edecek .

Mesaj22.02.2011, 04:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar burada önemli olan sırrının çözülmesi değil ki.. Gösteri sırasında bir Allah'ın kulu hilesini anladı mı? Ya da o bizleri televizyon karşısında şaşırtmadı mı? Önemli olan bunlar.. Biz ise onun sırrını ortaya çıkarmaya çalışıyoruz ve yanlış yapıyoruz... Zaten ilizyonda mutlaka hile vardır... Bizim yaptığımıza bir baksanıza... Sadece Aref'i küçük düşürmeyeçalışıyoruz... Yanlış yapıyoruz...
Mesaj22.02.2011, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kutunun içinde öle bir mekanizma var diyelim iş burada değişiyor ki Aref'in açtığı kağıtta 14.52 ucak 10 dk rotarlı yazıyordu hatta : ) şeklinde bir ifadede varken hatta bu sözükler kimsenin agzından dahi çıkmamışken bence otür bir cihazın varlıgı bile Aref'in 1. olmasını engelleyemez..
Mesaj23.02.2011, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagesuploads yazmış:
kutunun içinde öle bir mekanizma var diyelim iş burada değişiyor ki Aref'in açtığı kağıtta 14.52 ucak 10 dk rotarlı yazıyordu hatta : ) şeklinde bir ifadede varken hatta bu sözükler kimsenin agzından dahi çıkmamışken bence otür bir cihazın varlıgı bile Aref'in 1. olmasını engelleyemez..

Yani sonucta önemli olan sunuş şekli. Yoksa tüm ilizyonlar hile hurda.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj24.02.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

finalde kim bilir nelere basvurcak