Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.02.2011, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Medaratörlerin görevi nedir

Arkadaşlar iki sitemin sayfaları ya silindi yada linksiz sayfa oldu bu konuda medaratörlere buradan sebebebini sordum cevap veren olmadı.
lütfen medaratör arkadaşlar forumda ne görev yapıyor bilen varsa beni de bilgilendirin hangi konuda onlardan yardım alıcağız. yoksa sorunlar için başka yeremi başvuracağız(önemli soru sizce medaratörlerin görevi nedir.)
Mesaj25.02.2011, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

milleti banlamak
Mesaj25.02.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Medaratörlerin görevi nedir

puanliwebganyan yazmış:
Arkadaşlar iki sitemin sayfaları ya silindi yada linksiz sayfa oldu bu konuda medaratörlere buradan sebebebini sordum cevap veren olmadı.
lütfen medaratör arkadaşlar forumda ne görev yapıyor bilen varsa beni de bilgilendirin hangi konuda onlardan yardım alıcağız. yoksa sorunlar için başka yeremi başvuracağız(önemli soru sizce medaratörlerin görevi nedir.)

bu işlerle ilgili support e-maili var onlara sorcaksınız... Modlar forumdan sorumlu
ben sölim cevabını forumda var:: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=172002

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj25.02.2011, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

birsürü mod var ama bu aralar giremiyolar galiba son günlerde hiç konulara mesaj yazan mod görmedim

Mesaj25.02.2011, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Medaratörlerin görevi nedir

puanliwebganyan yazmış:

Merhaba;

Modların görevi forumun düzenini saglamak modlar bundan ibarettir...

encokarananbilgiler yazmış:
milleti banlamak

Haklısınız görevlerimiz arasında buda vardır. Yani forum düzenini bozan uyeleri kısa süreligine forumdan uzaklaştırmak desek daha iyi olur... Razz

yardimsever-siteniz yazmış:
birsürü mod var ama bu aralar giremiyolar galiba son günlerde hiç konulara mesaj yazan mod görmedim

Foruma biraz dah göz atınız o zaman sanırsam bir iki arkadaşı daha göreceksiniz... Razz
Mesaj25.02.2011, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardimsever-siteniz yazmış:

sanırım siz son günlerde foruma hiç uğramıyorsunuz...