Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.02.2011, 07:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Resim Yüklenmiyor !

Arakdaşlar siteye resim uploadlıyorum fakat hata veriyor. Sorun sadece bende mi acaba ? Ya da çözümü varsa söyler misiniz ?
Mesaj26.02.2011, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

hizliresim.com dan upload edebilirsin
Mesaj26.02.2011, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır. Bs den upload lamanın çözümü yok mu ?
Mesaj26.02.2011, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagechack saldırıya uğramış ordan yükleyemezsin kurbağalar çıkar başka sunuçulardan yükleyebilirsin
Mesaj26.02.2011, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arkadaşlar konuyu saptırmayın (: Bs ye bir çözüm yok mu diye yırtıyorum kendimi 2 saattir. !
Mesaj26.02.2011, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

var tabiki 2 yolu var

1) sayfalarımı değiştir Arrow yeni sayfa aç Arrow alttaki resim yükle butonuna bas Arrow ordan resmini yükle Arrow sonra resme sağ tıkla Arrow resim özellikleri de Arrow orda url si var

2) Resimlerimi Yönet Arrow Resim Yükle Arrow Resmini Seç Arrow Yükle De Arrow Resmin ismi gelecek ona tıkla Arrow açılacak resmi sağ tılka Arrow özellikler Arrow orda url si var
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj26.02.2011, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaş en kısa yolu masa üstünden resim ekle site ne öle sorun olmuyor
Mesaj26.02.2011, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun kalmamış. TeknoAnlatim yine de teşekkürler.

Bu arada qeneme masaüstündeki resmi sitene öylece atamazsın. Wink
Önceki mesajları göster: