Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.03.2011, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu: MaXyaris | Merhaba Bedava Sitem

Merhabalar!
Ben Yaris-merkezi.Tr.gg Sahibi...Bs de Girdim Ayrıldım girdim ayrıldım..Birçok arkadaş edindim.Birçok siteye sahip oldum.Bunlar arasında EN Çok Tutan Ve En Çok Hiti Olan Sitem Yaris-Merkezi.tr.gg İdi.Fakat Siteyi Başka Bir Adres olan Maxyaris.tr.gg Ye Yönlendirdim.Tema Felan AYnı Fakat Birçok Yenilik geldi.Bs de Olmadığım 8 AY Boyunca Farklılıklar Yapmayı planladım.Bu farklılıkları İse Şöyle ANlatmak İsterim.;
1-İlk olarak Yarışma sistemimiz tamamen değişti.Eklentilerle Oldu.
2-Plus Üyelik geld,:Bs e ilk geldiğimde VIP Üyelik geitrdim fakat birçok kişi bunu benden (ç)aldı.Şimdi birçok yarışma sitesi bu sistemle ayakta duruor.Bunun üzerine Bs yetkililerine Mesaj yolladım ve yeni bir sistme getirdim Adı Plus+ Üyelik
Tamamen Bana Aittir.Bs de İlk Kullanan da Ben Olacağım(zannediorum)
Plus üyelik sistemine kayıt sadece 2 tl(mobil ödeme)Bu Sistemde Adminlerle Özel görüşmeler,Size özel yarışmalar,Size özel sohbet odaları,plus üyeler arası etkileşimi sağlayacak duyuru bölümü,En Önemlisi İse Profil.Plus Olduğunuzda Tl karşılığı açtığımız üyeliklerle size ait profil oluşturuoruz.
İlk olarak Plus üye girişi;

İkinci olarak da Profillerin nasıl olduğunu yansıtan ayrıntısız bir resim(denem amaçlı)

3-)Plus Üyelere düzenleyeceğimiz Hosting,domain,web site yarışmalarıdır.
Size demiştik Plus üyelik sadece 2 tl hemde mobil ödeme ile.Şu AN sadece turkcell lilere hizmet verioruz fakat ilerde vodafone,avea gibi operatörlerde eklenecektir.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Tekrardan Uyaruorum Plus üyelik Maxyaris.Tr.Gg e Özel Bir sistemdir...Bu Sistemin Çalınması Halinde İşlem Başlatılacaktır
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
SİZLERDEN RİCAMIZ SİTEMİZİ DEĞERLENDİRMEMİZ;
Önceki sitemiz:www.yaris-merkezi.tr.gg
Yeni Adresimiz:www.maxyaris.tr.gg
Mesaj05.03.2011, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncell
Mesaj05.03.2011, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sıkı Durun Ödülleri AÇıklıoruz;
İlk Yarışmamızda 1.Ye Host 2.Ye Host 3.Ye Host vereceğiz!!!
SponsorumuzDAN Aldığımız Bilgiye göre;
1. ye 300 mb alan + 5 gb trafik
2. ye 200 mb alan + 5 gb trafik
3. ye 100 mb alan + 5 gb trafik
Hepsinin sınırsız alt özelliği olacak...
Teşekkürler Bs
Mesaj05.03.2011, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla ne diyelim hayırlı olsun yarışmaya sponsor fln lazımsa herzaman beklerim (: yeni projende destek vermek isterim daha doğrusu düzgün projesi olan herkese Cool
Mesaj05.03.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

musozi yazmış:
valla ne diyelim hayırlı olsun yarışmaya sponsor fln lazımsa herzaman beklerim (: yeni projende destek vermek isterim daha doğrusu düzgün projesi olan herkese Cool

Proje Demeyelim de...
Sponsor Olarak Görüştüğümüz Yerler Var.Fakat Eğer Sponsor Olmak İsterseniz Neden olmasın Wink
Arkadaşlar Belirtmek İsterim 1.2.3. Olanlara Host Vereceğimizi Duyurduk.
Bu Host Plus Üyelerimize Özel Düzenlediğimiz Yarışmalarda Verielcektirç
Ayrıca unutmadan Söyleyelim Sadece Host değil ...Plus Üyelikli Olmanın Avantajlarını Anlamak İçin İlerleyen zamanlarda Domain Vermek te İsteriz.Fakat Bu Ödüller Reklam Gelirlerine,Ziyaretçi Hitine Bağlıdır.
Mesaj05.03.2011, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu host veriyoruz diyen siteler çok görmüştüm 3 yarışmaya katıldım ikisinde 1. birinde 2. oldum hepsi host veriyordu bilmem kaç gb yarışma bitti bannerimi koydu fln e hani host dedim ses seda yok üçündede bundan sonra hiçbi yarışmaya katılmam

sitene gelince çok başarılı tasarımın biraz karışık ama güzel başarılar
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Mesaj05.03.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
şu host veriyoruz diyen siteler çok görmüştüm 3 yarışmaya katıldım ikisinde 1. birinde 2. oldum hepsi host veriyordu bilmem kaç gb yarışma bitti bannerimi koydu fln e hani host dedim ses seda yok üçündede bundan sonra hiçbi yarışmaya katılmam

sitene gelince çok başarılı tasarımın biraz karışık ama güzel başarılar

Bedava Sştemde Yeni ÜĞyesiniz Herhaldeki Zaten Öle:13.01.2011 Bun Tarihte Kayıt Olmuşsunuz...Yaris-Merkezi.tr.gg İse:24.01.2010 Eğer Benden Önce Siten AÇık Olsaydı Beni Takip Etmiş Ve Benim Nasıl Biri Olduğumu ANlamış Olurdun Fakat Maalesefki Benden SOnra Kayıt Olmuşsun....Yorumun İçin Teşekkürler.
Diğer Sİtelerle Bizi Farklı Tutmanızı İsteriz...Yaptığımız 7 Yarışmanın 7 Sİne 1000 den Fazla Kişi Katıldı.Ayrıca VIP Yarışmamızada Toplamda 14 Kişi Katıldı.Katılanlara Sorarsanız Seviniriz. Wink
Mesaj07.03.2011, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gncell
Önceki mesajları göster: