Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2011, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteler Gelişi Güzel Siliniyormu ?

Yeni Fark Ettim 1 Dk önce Siteme Giren Bir kişinin Sştesi Silindi.

Hayaldunyam-mert in sitesi Sİlindi.

Ve bir çok Kişinin sitesi dün ve bu gün ardı ardına Silindi .

Ve gayet herkez gibi kod yayınlayan sitelerdi bunlar.

Bizde Kod yayınlyoruz Bu da Bizim Sitelerimizindemi Silineceğini Gösteriyor.

Question Question Question Question
Mesaj09.03.2011, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodla alakası yoktur. Başka bir sorun vardır. Ya sistemden kaynaklı bir hatadır veya arka planda bilmediniz bir olay, tasarım çalma, tartışma, şikayet gibi birşey olmuştur.
Mesaj09.03.2011, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Keşke Benimde Silinse

Abi Siteye Girsem Yolsuzluk Ekleyeceğim
1000 Tane Konu Açtım Silindi Support Dediler 4 Tane Mesaj Attım Cevap Yok
www.3mahmut.tr.gg
Site Sahibi
Mail Hesabı
Yönetim
Kimse Kalmadı
Mesaj10.03.2011, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Lütfen Böyle Önyargılı davranmayın.Demekki B-S'de Bir Sorun var Yoksa B-s hayaldunyam-mert,anadolulular.tr.gg Gibi Siteleri Kaybetmek İstermiydi ? Vede Bu Sitelerin Silinmesinin Kodla Felan Alakası Yok.

İyi Forumlar Wink

Mesaj11.03.2011, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar gerçekten çok üzücü bir durum. Çok emek ve zaman harcayarak bir şeyler yapıyorsunuz ve neden olduğunu bile bilmeden siteniz siliniyor. Bu sistem bence değişmeli. Site sayısı çok olabilir ama kapatılmadan önce UYARI yapılmalı, süre verilmeli ve istenilen düzenlemeyi yapmayan sitenin kapatılması bu süre sonunda kapatılmalı. İnanın her defasında siteme girerken "ACABA" şüphesiyle giriyorum. çok huzursuzluk verici, moral bozucu bir durum. Tabi ki B:S nin çalışma şartlarını bilemiyorum, ama verilen emeklerin boşa gitmemesi için sanırım önerilerimize kulak verirler diye düşünüyorum. Sitesi silinen arkadaşlara geçmiş olsun, umarım bir aksaklık nedeniyle olmuştur, en kısa zamanda tekrar aramıza dönerler. Saygılar.[/code]