Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.03.2011, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu: www.baz91.tr.gg yönetici bilgiler

adım egemen soy adım veremeyeceğim bu site işini çok seviyorum hatta hiç sitemi silmeyeceim kurralara uyacağım azda değlim Laughing neyse www.baz91.tr.gg olan siteme beklerim bazı insanlar bana şu soruyu sorar;ne yapacağız senin sitende ilk öncelikle ben bu söze sinir olurum Very Happy siz düşünün birisine sitenizin adresini verip tekif ediyorsunuz on diyor hayır hiç sitelerde zorakimi olur iletişime git bilmem ne 082822jwhw llülül işte Laughing arkadaşlar bu soruyun bana sormak stiyorsanız benn size şöyle cevap vereyim:benim sitemde fıkra,animasyonlar,bilgiler,dini,oyun,şiirler ve dowload var dowload hakkında ben güvenli olduğunu umuyorum siz ama yinede virüs taramasından geçirin çünkü onları en güvenli sitelerden buldum. zaten biri bana virüs gelirse sitemin dowloadından bana profilimden mesaj atsın ama sitemin iletişiminden değil hemen o sayfayı silerim bir kişi benim sitemden virüs olursa zaten gerekirse hepsini sileim.ama zaten indiren yok sitemde bulabikirsiniz dowloadı mod lar istemiyor ama Confused ama işte ben öyle virüslü paylaşmıyom ve daha fazlası için www.baz91.tr.gg Wink