Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.03.2011, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Tas.Altı 1 Kod Hatası T.Üstü 1 İstek

Merhaba Arkadaşlar ;

İlk önce tasarım önizleme : http://2tasdeneme123.tr.gg/

Eğer bu dediklerimi yapacaklarda öm ile iletişime geçsin ordan vereceğim tasarım kodlarını ..

Hatalar ;

www.hayaldunyam-mert.tr.gg yani mertin sitesinin kapanmadan önce sitesinde bir yarışma vardı .
Ben o yarışmada 1. olmuştum.
Ödüllerden yinede css tasarımı alabildim.
Ama tasarım altında hata var.
Tasarım altındaki beyaz çizgiler siyah çizginin tam üstüne oturmuyor.Haliylede güzel gözükmüyor.
Ordaki tasarımın ''Sosyal Alanlara Biz '' , '' Yarışma'da 1. Olduk ! '' '' Yeni Yazılar '' yerine tamamen Link Takas bölümü olacak.

Yukarıdaki anlattığım bir kod hatası ...

Şimdi anlatacağım ise bir istek ben yapamadım..

Üst menüdeki '' Karikatüristler '' ve '' WebMaster '' bölümü kaldırılacak.Üstüne gelince ayrı bir resim açıldığından dolayı yapamadım.
İnşallah birisi bu isteğimi yerine getirir.

Mesaj16.03.2011, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

menünde bulunan karikatüristler ve webMaster kısımlarını sileceksin kodundan sonra gelelim tasarım altındaki sorununa bende bi sorun yok gibi aşşağıya resim koyacam eğer sende o resimdeki gibi gözükmüyorsa tarayıcında hata var demektir.

Uploaded with ImageShack.us
Mesaj16.03.2011, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

estemplate yazmış:
menünde bulunan karikatüristler ve webMaster kısımlarını sileceksin kodundan sonra gelelim tasarım altındaki sorununa bende bi sorun yok gibi aşşağıya resim koyacam eğer sende o resimdeki gibi gözükmüyorsa tarayıcında hata var demektir.

Uploaded with ImageShack.us

tam mesaj atmak üzereydim konuya o hata phptr arkadaşımızın yardımlarıyla düzeltebildim teşekkürlerimi gönderiyorum burdan
üst menüdeki resim üstüne gelince farklı resim çıkması nedeniyle değiştiremedim karikatüristler ve webmaster bölümünü kaldıracak arkadaşlar öm geçsin ordan t.üst kodunu veririm.

Mesaj16.03.2011, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana ver ben ıkı dk da yaparım Wink