Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.03.2011, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu: stres sayfası

arkadaşlar stres sayfasına girmenizi öneririm sitresinizi atar gerçekten çok ise yarıyo Cool

Mesaj21.03.2011, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabii kodu kimden aldın Smile
başarılar ama çok sıkmamaya dikkat et öyle çıkanlar olabiliyor
Mesaj21.03.2011, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bi steye grmiştim adam sülalesini saymaya başladı çok sinir etti bende oyuzden öle yaptım Very Happy

Mesaj21.03.2011, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green en sonunda ne yazdığını okuyamadım ya ama bitti sonunda... o sayfaya bide dünyanın en zor oyunu diye bi oyun var böyle topların arasından geçiyon falan onu ekle tam olsun....
Mesaj21.03.2011, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aga güzelmiş nası yaptığını Ö-M ile anlatsan bana bende buna benzer bişi yapıyım... Mr. Green
Mesaj21.03.2011, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

aman ya sende vermiceksen vermicem de ben alıyım o zaman.... kaynağı görüntüle diyince zaten sitedeki herşey çıkıyo tasarımı menüsü falan neyi gizliyonuz anlamıyom...
Mesaj21.03.2011, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok sinirlenenler için söyliyim 1 dk birşey yapmayın sonra tamam deyin kapanıyor Very Happy

Mesaj21.03.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerek yokki çift tıklama tuşuyla sürekli basıyon zaten bitiyo o sayfada kaynağı görüntüle dersen görürsün orda kaç tane mesaj olduğunu 6 defa falan kopyalamış sonrada tamam hadi bıraktım git die yazmış... Mr. Green ama güzelmiş ya bende şimdi buna benzer bi sayfa yapcam Exclamation Mr. Green Mr. Green
Mesaj21.03.2011, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy beyendiysniz ne mutlu

nearasanistersenvar ın hakkını yemeyelim o bana yardımcı oldu ve kodu verdi

Mesaj21.03.2011, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcıdan zor çıktım Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing çok güzelmiş Mr. Green
Mesaj22.03.2011, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google ve OPera (operadan emin diğilim )
Bu mesaj kutusunu gösterme veya betiği çalıştırma diiğince sadece 2 kere çıkıo (ilk mesaja tamam dion diğer mesajda soruo)
Mesaj22.03.2011, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

en zor oyun çok güzel ben 5 bölüm fln ilerledim sonra kafayı yedim Very Happy

Mesaj22.03.2011, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

onu da koyıyımmı sşteye stres sayfasına Very Happy

Mesaj22.03.2011, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben şimdi oynadım 22 LWL den sonrasını geçemedim ya hatta ekran görüntüsü alıp kaydettim Mr. Green hemen siteme ekledim tabi.. istersen kodunuda veririm Wink
Mesaj23.03.2011, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyn kodunu bilen varmı Very Happy

Önceki mesajları göster: