Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.03.2011, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu: GOOGLEDE NASIL YÜKSELİRİM ??? - Cevapları !

1- Google özenti yazıları sevmez , eğer sitenize koyacağınız metinleri başka bir web sitesinden kopyaladıysanız bile sitenize koymadan önce bazı yerlerinde değişiklik yapınız veya o konuyla ilgili kendi kelimelerinizle yazınız... bu sizin google sıralamanızı uçuracaktır.

2-Linkler. İndex sayfasında ne kadar çok link varsa google amcanın gözünde o kadar düşersiniz. Google link torbası web sitelerini sevmez. linklerinizi başka sayfalara yerlerştirin. anasayfada mümkün oldugunca çok fazla yazı olsun. Çok iyi hatırlarım eskiden anasayfamda 277 Tane link vardı ve googlede 177. sıradaydım. ( Sinemani ) keyword kelimesiyle. bu 277 linki başka bir sayfaya taşıdım ve indexime bol bol yazı yazdım ( Kendime özgün ) indexi rahatlattım öbürsü gün bir bakmışım googlede 5. sıradayım Smile Bu kadar fark ediyor işte.

3- Resimler & Videolar kendi uploadlarımız olursa daha hızlı yükselir çünkü resim ve video linkleri başka sitelerde olmucak ve size özgün olmuş olucak bu google amcanın gözünde yükselmenizi sağlıcaktır.

4-Meta taglar. Ne kadar çok keywords'unuz varsa o kadar hızlı yükselirsiniz. sitenizdeki herşey hakkında bol bol keyword koyun Very Happy Extralardan aktif edebilirsiniz.

Bu 4 madde sayesinde googlede çok yükselebilirsiniz.

Sineme beklerim;;

http://sinemani.tr.gg/
Mesaj25.03.2011, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

keyword ne demek

sitemi değerlendirirmisiniz?
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=177244&highlight=
Mesaj25.03.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bid ben bulamadım keywordu extralardan nasıl bulacağım

sitemi değerlendirirmisiniz?
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=177244&highlight=
Mesaj25.03.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer siten çok yeniyse daha extra aktif olmamıştır 300-400 Click yaparsan meta tagler olarak aktif olacaktır. ordan 2 tane kutu olcak;

ustteki descpripcion
alttaki keywords

descpripcion olan kısma sitenin içeriği hakkında bilgi vericeksin. Örnek olarak '' Türkiyenin en yeni sinema sitesi, tüm güncel sinema bilgileri, fragmanlar, vizyondakiler burada, herkesi bekleriz ! ''

keywords olan kısma sitendeki anahtar sözcükleri yazıcaksın. bunun için sitendeki içerikten yararlan yani siten ne hakkındaysa onun hakkında aanahtar kelime kullan mesela benim sitemdekiler '' sinema, sinemani, vizyon, vizyondakiler, fragman, fragmanlar, facebook, twitter, resim, sinemalar, sinemanin, güncel, site, website, websitesi '' gibi ama arala virgül koyarak ayırman gerek yoksa çalışmaz...

Googlede sinemani yazınca 6. sıradayız hayırlı olsun Very Happy
Mesaj25.03.2011, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gğzel Paylaşım..Fakat Bedava-sitem Bölümünden Yapmalıydın anlatımını.Very Happy

Mesaj25.03.2011, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben siteyi açtım.Sonraki gün defterimonlne ve defterim online yazınca 1. sırada çıkıyordum Smile
Mesaj25.03.2011, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bişi dicem yanlış anlamayın zaten sitem en başta! Laughing

meta tagler eklemeden önce 2. sıradaydı ekledim 1. sıraya gelmiş şu an google sitemin 2 bölümünü indexlemiş!
Mesaj25.03.2011, 23:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam beyler olabilir yani... Ben sadece sitesi gözükmeyenlere tavsiyeler verdim hani siz neden alındınızki şimdi ^^
Mesaj26.03.2011, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitesi görünmeyenlere meta tagler öneririm
Mesaj26.03.2011, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende zaten meta taglerden bahsettim -_-
Mesaj26.03.2011, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu güncel.
Önceki mesajları göster: