Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.03.2011, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: halay çekelim

hep beraber halay çekelim şemmome şemmome laylay laaaylommm şemmome şemmome laaayyylomm
Mesaj27.03.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya mod.lara sesleniyorum biri şunu atsın B-S den her yerde forumuı kirletiyo ya Exclamation Exclamation
Mesaj27.03.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu adamın zaten sitesi silincek beni sitemi çaldı tam 300 oyun 15 sayaf silmiş ben bu adamı bitirdim..
Mesaj27.03.2011, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hep beraber halay çekelim şemmome şemmome laylay laaaylommm şemmome şemmome laaayyylomm
Mesaj27.03.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

silde görelim gerizekalı aptal daha teknoanlatım tornoajialimi ne vardı onun sitesi sonra stresball ve daha 8 site bitti hepinizi çalacam bu site bile çalıntı hahahhahahahaha bedava-site.com artık çalıntı-tr.gg.com olacak hahahahahhahahahahahaha siz benim kim olduğumu iyi bilirsiniz 2007li 2008 li ve 2009 lular haahahhahahahahahaha intikam vakti geldiiii
Mesaj27.03.2011, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bilmiyom aga 2008 2009 2010 falan ben hep B-S deydim Exclamation Şimdi geldin mod.ların kapalı olduğu zamanmı milleti hackliyon?? yiyosa modların sitesini hacklesene ayrıca küfretmekle bizden daha üstün mü olduğunu sanıyon.. Mr. Green sen msnimi falan eklede sana hack miş cartmış curtmuş hepsini bi senin dilinle öğreteyim sana ben o hacker lıkla falan çok uğraşırdım eskiden 3 yıl hapis cezasından zor yırttım az daha alcaklardı beni bilgisayarımı izlemeye aldılar bi program yüklesem hemen bilgisayarı çökertiyolar artık msn bile hackleyemiyom ama başka bi bilgisayrın başına geçersem alayınızı bitiririm ama elime bişi mi geçcek burda hacklediin iki dandik siteyle biz arkadaşlarla kim daha hızlı e-okulu çökertcek diye oyun oynarken sen burda site nası yapılıyo diye uğraşıyodun bu arada bu işleri artık bıraktım öle şunu hackle bunu hackle diye mesaj atmayın Wink hadi iyi forumlar konuyuda fazla uzatmayalım modlar lütfen kilitleyin bu konuyu Exclamation