Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2007, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu: @@KIZ ARKDAŞINIZ YOK MU BÖLÜMÜ VE DAHA NELER NELER EKLENDİ@@

www.gnckrfz.tr.gg süper oldu site yeni sayfalar ekledim video,resim duvar kağıtları türk amerikan replikleri ,çizgi filmler(dini bakımda),kız arkadaşınız yok mu bölümü,işte aşk budur videosu,koca kafalar, ilgiç videolar,televizyon izle,İSTEMEDİGİN KADAR HTML KODLARI,SİTENDEN PARA KAZAN,ENTERESAN BEDDUALAR,MP3LER
Mesaj12.08.2007, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu: HTML-KOD-MERKEZİ

güzel site klavyene sağlık kardeş..

www.html-kod-merkezi-.tr.gg
Mesaj12.08.2007, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu: teşekkür

saolasın sende abi bişeyler yazdıgın için

www.gnckrfz.tr.gg herkesi bekleriz

[/b][/code][/list]
Mesaj12.08.2007, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: @@KIZ ARKDAŞINIZ YOK MU BÖLÜMÜ VE DAHA NELER NELER EKLEN

Embarassed benimle sohbet edebilecek kizlarin dikkatine Embarassed
Mesaj24.06.2008, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: @@KIZ ARKDAŞINIZ YOK MU BÖLÜMÜ VE DAHA NELER NELER EKLEN

gnckrfz yazmış:
www.gnckrfz.tr.gg süper oldu site yeni sayfalar ekledim video,resim duvar kağıtları türk amerikan replikleri ,çizgi filmler(dini bakımda),kız arkadaşınız yok mu bölümü,işte aşk budur videosu,koca kafalar, ilgiç videolar,televizyon izle,İSTEMEDİGİN KADAR HTML KODLARI,SİTENDEN PARA KAZAN,ENTERESAN BEDDUAsdfsdfffLAR,MP3LER
sdfsdfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Kod:
Kod:
Mesaj24.06.2008, 06:49 (UTC)    
Mesaj konusu: ..

Slm siteniz cok güzel elinize sağlık ben liselihacker92 adlı sitenin yöneticisiyim tr.gg sitelerinin en güzelini yapmak için için çaba gösteriyorum eğer sizde benim gibi çaba gösteriyorsanız benimle banner takas yapmak isteyen herkezi siteme bekliyorum lütfen siteme girip bakın birbirimizin reklamını yapsak güzel olmazmı…..
Saygılarımla…
Mesaj24.06.2008, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

AKRADAŞIM KONU AÇMA KURALLARINI OKUMADINMI BÜYÜK HARFLE AÇMAK YASAK LÜTFEN DÜZELT !!!
Mesaj24.06.2008, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yuyufener yazmış:
AKRADAŞIM KONU AÇMA KURALLARINI OKUMADINMI BÜYÜK HARFLE AÇMAK YASAK LÜTFEN DÜZELT !!!

YuyuFener e Katılıyorum. Lütfen Kurallara Uyalım. BÜYÜK HARFLE AÇMAK YASAKTIR.

En son batunet tarafından 24.06.2008 07:24:14 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: