Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.03.2011, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu: .com satın almak istyrm

.com uzantılı domain satın almak istiyorum. Bu konuda hic bi bilgım yok. Nerden alıyoruz nasl alıyoruz kaca alıyoruz. Bs de pro tasarmlar yapıyorum .com gibi sitelerde de tasarım bs deki gibimi yani sistem aynımı. Bu konuda bilgisi olanlardan bana detaylı acıklamalı yardm etmelerini rica ediyorm.
Mesaj28.03.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: .

blogger ya da godady.com'dan alman en iyisi. hem ucuz hem de güvenilir. ben de blogger dan alacaktım ama beceremedim Very Happy
Mesaj28.03.2011, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Öncelikle Şunu Söylemeliyim ki Bence Doğru Bir Tercih Domain Almak İstemen,,,Domain Almak İçin http://www.hostajans.com/ Sitesini Öneririm,,,Hem Kolay Hem Ucuz Hemde Türkçe,,,Ayrıca Domain Alınca Tasarım Yapamıyorsun,,,,Host Alıp Tasarımları Hosta Atıp Hostu Domaine Yönlendiriyorsun,,,,Verdiğim Sitede Hepsi Var,,,,

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Mesaj28.03.2011, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana mesaj at senin iletişim çalışmıyor sana gerekli bilgi verim bide bedava domain ve hosting istersen verebilirim
Mesaj28.03.2011, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana mesaj at bedava hosting ve domain verim boş boşuna para verme
Mesaj28.03.2011, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

''' bu konuda hiçbir fikrim yok ''' diyorsun bence önce siteni geliştir. Güzelleştir adam gibi hit sayısı yakala.. sonra .com domaine bak.
Mesaj28.03.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

evt haklı hit sayısını bi tepede tut
Mesaj28.03.2011, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinemani yazmış:
''' bu konuda hiçbir fikrim yok ''' diyorsun bence önce siteni geliştir. Güzelleştir adam gibi hit sayısı yakala.. sonra .com domaine bak.

Evet Arkadaş Haklı Hitini Artır,,,Siteni Güzelleştir,,,,Geliştir,,,Daha Sonra Domain Al,,,

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Mesaj30.03.2011, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem forumunun bazı bölümlerinde yarışmalar düzenleniyor domainli ücretsiz istersen katıl ama tavsiye etmem çünki bedava sitem daha iyi
Önceki mesajları göster: