Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.03.2011, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Aynı Şeyleri düşünmek , yapmak ?

Arkadaşlar sizlerle birşey paylasmak istiyorum.Uzun zamandır msnde görüşüp konustugum bir arkadaşım var ( kız ) kızla tanıstıktan 1-2 ay sonra , garip bir şekilde ben ne dinlersem ya o bi şarkı oncesinde o şarkıyı dinlemiş oluyor yada aynı anda aynı sarkıyı dinlemiş oluyoruz,gün içinde ne yaparsam hemen hemen ona yakın olaylar geçiyor,düşünceler %99 u aynı , ben yazdıgım zaman aynı anda aynı yazıyı yazıyor,arada şakadanda olsa aramızda şakalar yapıyoruz ama ertesi gün ona benzer şeyler oluyor , bunu nerden araştırabilirim ben yardımcı olabilirmisiniz?
Mesaj30.03.2011, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence öyle şeyler olmuyor

Mesela buna nasıl bu kadar kesin gözüyle bakıp konuşabiliyorsun ki ???

Kızla aynı evdemi yaşıyorsun

Şöyle izah edeyim...

Kız seni etkilemek için konuşurken ne yapıyorsun dediğinde ben müzik dinliyorum diyorsun oda aynını söylüyor ben bugün şunu yaptım diyorsun oda doğru ya da yalan da olsa aynı şeyleri söylüyor olabilir

Bunu seni etkilemek için yapıyor olabilir....

Bahsettiğim şey üzerinde kesin çözüme varmalısın yoksa

bir insanın aynı gün aynı şeyleri yapması normal ama tanıdğı ve iletişimde olduğu kişide onunla yaptığı şeyleri aynı saat aynı zamanda yapıyor olması anormal...

Mesaj30.03.2011, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence sen öle seyler olmasını istedikin için oldukunu sanıyorsun tamamen bilinç altı bir olay nasıl anlatsam ki rüya görmek gibi bir sey dejavu gibi Very Happy ben mesela çok kızla çıktım hiç birinde mutluluku bulamıyorum hepsinden ayrılıyorum nedeni ney beni ayıran ney kader mi bende mi şuç var yoksa kızlarda mi hiç anlamış değilim