Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.03.2011, 14:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteler Arası Geleneksel Yarışma

Arkadaşlar benim burada amacım hava atmak değil site seçmek o işide size bırakıyorum ödüllerimizde gayet iyi dediğimiz gibi tasarım yapamıyoruz fakat ıce blue den başlıyoruz ve ödüllerimizde bu ödülde vardır..O zamana kadar söz veriyoruz ki kazanacağız..Yarışmayı ben kazanamam - yapamam demeyin girin şansınızı deneyin sonuçta halk belirleyecek..Herkesin 1 oy verme hakkı vardır katılmak için mesaj yollamanız yeterlidir!
İnş Hayırlı Uğurlu Olur !
Ödüllerimizi-Kurallarımızı

http://muziklerleturkiye.tr.gg/Yar%26%23305%3B%26%23351%3Bma.htm

Burdan görebilirsiniz!
Karşılıksız yarışmadır !
Mesaj30.03.2011, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben en son şu neydi adı.. uhmmm... zaloyun haa işte onun yarışmasından sonra bıraktım bu yarışma işlerini Smile adam maşallah şubatta yarışmayı başlattı... mart 20'de sonuçlar açıklancak ödeller verilcek dedi.. 1 .5 ayda günlük 300 hiti topladııı googlede yükseldi.. 20 mart günü yarışma ertelendii Smile GÜzelmiş... ben bıraktım bu yarışma işlerini. Eminim birçok kişide aynı fikirdedir.
Mesaj30.03.2011, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Veririm Herkese Aynı Gözle Bakma !
Mesaj30.03.2011, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinemani yazmış:
Ben en son şu neydi adı.. uhmmm... zaloyun haa işte onun yarışmasından sonra bıraktım bu yarışma işlerini Smile adam maşallah şubatta yarışmayı başlattı... mart 20'de sonuçlar açıklancak ödeller verilcek dedi.. 1 .5 ayda günlük 300 hiti topladııı googlede yükseldi.. 20 mart günü yarışma ertelendii Smile GÜzelmiş... ben bıraktım bu yarışma işlerini. Eminim birçok kişide aynı fikirdedir.

Evet o olayı hatırlıyorum.. zal oyun ( Beeeppp ) Yani..
Önceki mesajları göster: