Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.04.2011, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: EmreSAZAK Yeni Tasarım!!

Sitemin tasarımını deiştirdim sizce nasıl olmuş?(10 puan üzerinden değerlendirebilirmisiniz?)
Yeni Tasarımmı daha iyi eski tasarım mı?

Arrow Eski tasarımı görmek için= http://emresazaktasarim.tr.gg/EmreSazak_v1.htm

Cevaplarınızı bekliyorum...
Mesaj03.04.2011, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/9 Veriyorum xD
o 1'i nerde die soruyorsan söyleyim. (: Sitenin rengi çok koyu. Az ferah tonlar kullansaydın. Logonu değişme ama içerik alanının rengi beyaz olabilirdi mesela Wink

Yine de emeğine sağlık. Onun haricinde çok güzel. Wink
Mesaj03.04.2011, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: EmreSAZAK Yeni Tasarım!!

emresazak yazmış:
Sitemin tasarımını deiştirdim sizce nasıl olmuş?(10 puan üzerinden değerlendirebilirmisiniz?)
Yeni Tasarımmı daha iyi eski tasarım mı?

Arrow Eski tasarımı görmek için= http://emresazaktasarim.tr.gg/EmreSazak_v1.htm

Cevaplarınızı bekliyorum...

çok kötü ıyyy midem bulandı...
şaka şaka çooook kötü..
güzel olmuş güzel Mr. Green

Mesaj04.04.2011, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yenisinde mavi falan kullanmaya çalıştım ama kurtarmamış anlaşılan Very Happy yorumlarınız için teşekürler. Bu sonuçlara göre eskisimi daha iyi şimdiki mi ben onu anlayamadım Rolling Eyes Embarassed
Mesaj04.04.2011, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence gayet güüzel tasarım ama rengini açmalısın Smile

9/10

Mesaj04.04.2011, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm... Renkkk.... Bakıcaz artık bu tasarımı biraz daha renklendircez demekki Rolling Eyes Neyse yeni yorumlar varsa onlarıda alayım hepsini bir değerlendiririm Wink yorumun için teşekürler Exclamation
Mesaj04.04.2011, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Renk tasarım dan önemli.
İçerik 2 sinden de...
ihtiyacı olan her türlü girer yani...
Benim ödevler için yaptığım gib...
Mesaj04.04.2011, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet kendini anlatamamanın güzel bir yolu daha... Ama ben anladım rahat ol...
İçerik demişsin çalışıyorum ama kişisel bi siteye ne eklenirki yani.. Smile yinede çalışıyorum bildiklerimi falan anlatcam en azından.. Alıntı olmasın hiç bişey diye çabalıyorum o yüzden içerik ekleme çook yavaş ilerliyo...
Renk demişsin(iz) Smile Onada bakıcam biraz içerik ekleyimde... Wink
Yorumlar için teşekürler..
Başka yorum varsa alabilirim Wink
Mesaj04.04.2011, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Renk de gerçekten önemli simsiyah bi siteye de girmeyebilirler kişisel bir site ise Smile
Mesaj04.04.2011, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

renk tek başına önemli değildir bence eğer öyle olsaydı b-s de siyah olsaydı napcaktın?? rek değil sitedeki renk uyumu önemlidir bence bende siyah rengi sevdiin için onla uyumlu bişeyler yapmaya çalıştım kendimce... Ama yinede yorum yorumdur kardeşim bu renk olayı aklımda en yakın zamanda renkli bi tasarım yapcam Wink
Mesaj05.04.2011, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim hoşuma gitmeyen taraf siyah kısım varya üst taraf orası geri kalana göre daha karanlık ve monitörden mi bilmiyorum ama onun altındaki yazıları okumak da zor...
B-S siyah olsa ne mi yapardım bilmiyorum Smile
Belki sıkılır kullanmazdım...
Yada menüsü darma duman olsa
Mesaj05.04.2011, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahın altındaki yazılar?? Şu turuncu kayan yazılardan mı bahsediyosun? bende gayet net okunuyor... menümde düzenli görünüyor darma duman falan değil yani bana diyosan onu eğer Wink başlık resminin içinde bide 468x60 reklam alanı var ama şimdilik kullanmıyorum o yüzden görünmüyor.. şu andada ana sayfa düzenleyip alt menüler falan yapcam onun için hazırlıklar yapıyorum ama bu tasarımı renklendirme olayına pek sıcak bakmıyorum şuan.. ilerde kendi karakalem çalışmalarımı phoshopla tasarım haline getirmeyi planlıyorum Mr. Green (bu tasarım için tek sorun renkse eğer herkese teşekkürler ama renkleri deiştircek kadar photoshop bilgim yok.. çaktırmayın kimseye durumu) Mr. Green tasarımdaki tüm hatalar cahillikten kaynaklanıyor yani Mr. Green şşşşşş kimse duymasın Embarassed Exclamation
Mesaj06.04.2011, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

her zaman ki gibi senin tasarımından iyisi yok kardes Very Happy
Mesaj06.04.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok teşekkürler.. Embarassed
Mesaj06.04.2011, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

eski tasarım daha iyi tabi bence Cool
Önceki mesajları göster: