Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.03.2011, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Çıkış Yapamıyorum!

Arkadaşlar ben aslında böyle bir konu açmıştım.Ama cevap veren olmadı.Onun için tekrar yeni konu başlığıyla konu açayım dedim.

Ben sitemden çıkış yapamıyorum!?Çerezleri sildim çıkış diyiyorum olmuyor.Sorun ne olabilir?
Mesaj11.03.2011, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çerezleri Silince Hallonuyor Biliyordum supporta mail at o zaman
Mesaj11.03.2011, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Farklı bir tarayıcıdan sitenize girip çıkmayı deneyin.
Ve tarayıcınızda çerezleri sildiğinizden emin olun.

İyi forumlar.

En son simerweb tarafından 11.03.2011 17:04:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.04.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiden bende yapamıyordum Very Happy
Mesaj24.06.2011, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

nsl silcez lütfen söyleyin
Mesaj24.06.2011, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemde bir siteden diğer siteye geçmekte sorun yaşıyorsanız,Çıkış yapınca çıkmıyorsa,İnceleyin.

Google Chrome Kullanıyorsanız;

Sağ Üst taraftaki ()bu resimdeki gibi işarete tıklayın geçmiş Deyin.Daha sonra yeni sayfa açılacak,öğeleri düzenle deyin.Sayfa kendiliğinden yenilecektir.Daha sonra Tüm tarama verilerini temizle... Yazan yere tıklayın.Yeni bir sayfa açılacaktır.Bu sayfada tarama verilerini temizle yazan yere tıklayın.Daha sonra tekrar çıkış yapın düzelecektir.

Internet Explorer Kullanıyorsanız;

İnternet Explorer de böyle bir sorun olmayacaktır.Eğer olursa;
Ayarlar>İnternet Seçenekleri>Gözatma Geçmişi yerindeki Sil yazan yere tıklayın>Karşınıza yeni sayfa açılacaktır,bütün kutulara seçin daha sonra sil Deyin İşlem bittikten sonra uygula>tamam deyin.

Mozilla Firefox;

İnternet Sayası açın,Geçmişe tıklayın.Tüm geçmişi göster orta alanda;Bugün,Dün,Son 7 gün,Bu ay gibi seçenekler çıkacaktır.Bunları silmek için,aynı sayfadan,Düzenle ve daha sonra sil deyin.Daha sonra sayfayı kapatın.

Opera Kullanıyorsanız;

Sol üst tarafta Menü yazısı göreceksiniz,oraya tıklayın.Aşağı başlıklar gelecektir,Geçmiş deyin.Orada karşınıza zaman dilimleri çıkacaktır.(Bugün,dün,bu hafta vb) Hepsine sağ tıklayıp sil deyin.Daha sonra çıkın.

Not:Biz Bunlara Çerezleri silme diyoruz

Tasarım Kodlama yapabilirim.Tasarım kodlamamı isteyenlerden mesaj bekliyorum
Mesaj12.10.2011, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilgiler İçin Teşekkür

''Bedava sitemde bir siteden diğer siteye geçmekte sorun yaşıyorsanız,Çıkış yapınca çıkmıyorsa,İnceleyin.

Google Chrome Kullanıyorsanız;

Sağ Üst taraftaki ()bu resimdeki gibi işarete tıklayın geçmiş Deyin.Daha sonra yeni sayfa açılacak,öğeleri düzenle deyin.Sayfa kendiliğinden yenilecektir.Daha sonra Tüm tarama verilerini temizle... Yazan yere tıklayın.Yeni bir sayfa açılacaktır.Bu sayfada tarama verilerini temizle yazan yere tıklayın.Daha sonra tekrar çıkış yapın düzelecektir.

Internet Explorer Kullanıyorsanız;

İnternet Explorer de böyle bir sorun olmayacaktır.Eğer olursa;
Ayarlar>İnternet Seçenekleri>Gözatma Geçmişi yerindeki Sil yazan yere tıklayın>Karşınıza yeni sayfa açılacaktır,bütün kutulara seçin daha sonra sil Deyin İşlem bittikten sonra uygula>tamam deyin.

Mozilla Firefox;

İnternet Sayası açın,Geçmişe tıklayın.Tüm geçmişi göster orta alanda;Bugün,Dün,Son 7 gün,Bu ay gibi seçenekler çıkacaktır.Bunları silmek için,aynı sayfadan,Düzenle ve daha sonra sil deyin.Daha sonra sayfayı kapatın.

Opera Kullanıyorsanız;

Sol üst tarafta Menü yazısı göreceksiniz,oraya tıklayın.Aşağı başlıklar gelecektir,Geçmiş deyin.Orada karşınıza zaman dilimleri çıkacaktır.(Bugün,dün,bu hafta vb) Hepsine sağ tıklayıp sil deyin.Daha sonra çıkın.

Not:Biz Bunlara Çerezleri silme diyoruz''

Sayın ''yorgun50'' ben de çıkış yapamıyordum, önerini değerlendireceğim, bilgi için çok teşekkürler. Sağlıcakla kalın.
Mesaj13.10.2011, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bazen öyle oluo 2 kere firefox ve chromeden giriş ypınca oluo başka tarayıcıda olmuo. Geçmişi siliyorum düzelio bende Smile