Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.04.2011, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Bir Açıklama Yapın

[b]bir kaç saniye önce açtığım sitemin ilk ziyeretçisi vepdizayn diye bir kullanıcı. sitesine girmek için tıkladığımda, B.S. nin modifiye edilmiş giriş sayfası çıkıyor. ilginç olan ve şüpheli bulduğum taraf ise şu: nasıl oluyor da daha ben sitemin girişine ulaşmadan hemde aynı saniyede beni ziyaret etmiş oluyor. tr.gg de sitesi bulunan bazı arkadaşlar da sürekli siteleri üzerinde gezinen bu kullanıcıdan bahsediyorlar, hatta bunun bir virüs olabileceğinden bahsediyorlar. bu kanuda bilgisi olan var mı. teşekkürler, iyi akşamlar.[/b]
Mesaj12.04.2011, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alakası yok arkadaşım Very Happy Forumun alt bölümünde yeni kayıt olan kullanıcıyı gösteren bi yer var farketmişsindir.. Ordan tıklamıştır sitene büyük ihtimalle Wink BS açılış sayfasına benzeme olayınıda arkadaş kendisi yapmış sitene giriş bölümünde kaynağı görüntüleye basıp css design de css koduna yapıştırırsan kodları, aynısı senin sitende olacaktır ve onun üzerinde istediğin gibi oynayabilirsin Wink bu yüzden ilk girdiğinde vepdizayn yazmasına rağmen sitene girişe falan basınca normal sitene giriyo Wink
Anlamadığın yer varsa anlatayım tekrar Very Happy

Mesaj12.04.2011, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

emre paylaşım için teşekürler
Mesaj12.04.2011, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj12.04.2011, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eyw.. Wink
Mesaj12.04.2011, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak kardeşim, ilginize teşekkür ediyorum, ancak yeni açılan bir sitenin aynı saniyede bir ziyaretçisinin olması, üstelik bu ziyaretçinin offline görünmesi nasıl açıklanabilir, bu konularda epeyce acemiyim de kusura bakmayın Confused
Mesaj12.04.2011, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen siteni açtığında; B-S deki forum sayfasının altında son kayıt olan kullanıcımız diye site adın görünür zaten, oraya tıkladığında ise direk senin sitene girer Wink Offline olma durumuna gelince B-S sitesinden çıkdığın anda offline oluyorsun diye biliyorum, bu yüzdende sen baktığın anda vepdizayn çıkmış yada sayfa değiştiriyor olabilir Exclamation Virüs olma ihtimali yok Exclamation
Ayrıca bundada bu kadar abartılacak bir şey yokki Very Happy Adam en yeni kullanıcıya bakmış sonra çıkmış yani Very Happy Vepdizayna mesaj atıp sorabilirsin bence Wink
Mesaj12.04.2011, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler, iyi akşamlar.
Mesaj12.04.2011, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalnız vepdizynın sayfalarında gezerken bi kaç site buldum birinde bi uygulama var çok güzeldi ya bi daha bulamadım ama Mr. Green
Mesaj13.04.2011, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu: 2ndgeneration.tr.gg

Bedava-Sitemde Virüs Diye Bişey Yok.
Hangi Sitede Neyi Gördün Bana Mesaj At Ben Sana Kodunu Yollarım.
Mesaj13.04.2011, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitemde virüs yok diyorsunuz ama, şu rapor öyle demiyor, belki nod32 de yanılıyordur, ya da varsa başka bir açıklama lütfen...

Tehdit günlüğü raporu:

Tarih Modül Nesne İsim Tehdit Eylem Kullanıcı Bilgi
18.03.2011 00:35:18 IMON arşiv http://webtake.tr.gg/ JS/TrojanClicker.Agent.NBO.Gen truva atı karantinaya alındı - Bağlantı sonlandırıldı GÜVENLIK\ip kayıt
Mesaj14.04.2011, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her sitede virüs olabilir. Sonuçta bu sizin sitenize ne yüklediğinize ve hangi kodu kullandığınıza bağlı. Bu nedenle bilmediğiniz kodları sitenize koymayınız. Kodları güvenilir sitelerden alınız.
Mesaj14.04.2011, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

B-S ye virüsü direk monte edemessinizi
ama iframe - js
vs. kodlarla olabilir...
Mesaj14.04.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim bilgisayarımdan siteme her girdiğimde, vepdizayn birkaç saniye önce buradaydı uyarısı görünüyor, ama başka bilgisayarda böyle olmuyor. vepdizayn belli ki bilgisayarıma bişeyler bırakmış, format çekmekten başka çare kalmadı sanırım. [/b]
Mesaj14.04.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcındanda olabilir.. internet geçimişini falan iyice bi temizle sonra bida dene olmassa başka tarayıcı dene yine olmazsa o zaman format at Wink
Önceki mesajları göster: