Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.03.2011, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: acli yardım

arkadaşlar lütfen yardım edin çok önemli

1.bilgisayarda zamanda geri gidince bütün programlar ve dosyalar geri dönüyor mu?

2.internet tarayıcısı olarak google chrome kullanıyorum program filesdan usbme yükledim babam bilgisayara format attırmış usbden geri bilgisayara yüklediğimde sık kullanılanlar(yer imleri) geri gelir mi? bir de google chromede yer imleri bilgisayarın neresine kaydediliyor? (internet kafeden yazıyorum o yüzden deneyemiyorum)
Mesaj13.03.2011, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

1) Bilgisayarda zamanla geri gidince daha önceden silmiş olduğun dosyalara ulaşabilirsin.. ( Ben geçen gün 2008'deki bir resmimi buldum Smile )

2) O konuda fazla bilgiye sahip değilim ama bilgisayara format atıldığı için sıfırlanır... Şöyle olsaydı ;

Önce google chrome'yi silip format atmadan tekrar yükleseydin yer imleri geri gelirdi...
Mesaj14.04.2011, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

webloog yazmış:
1) Bilgisayarda zamanla geri gidince daha önceden silmiş olduğun dosyalara ulaşabilirsin.. ( Ben geçen gün 2008'deki bir resmimi buldum Smile )

2) O konuda fazla bilgiye sahip değilim ama bilgisayara format atıldığı için sıfırlanır... Şöyle olsaydı ;

Önce google chrome'yi silip format atmadan tekrar yükleseydin yer imleri geri gelirdi...

teşekkürler sayenide bilgi aldım Very Happy
Mesaj14.04.2011, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. soruya zaten cevap verilmiş.

2. soruya gelince yer imlerin gelmez onlar genelde document settingsde localde saklanır...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj15.04.2011, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm .D
Önceki mesajları göster: