Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Yok artık!

Arkadaşlar bu ne biçim iş anlamıyorum şuna bakın iletişim forumundan biri göndermiş:

Ve bu kişi kim biliyorumda Vepdizyan diye birisi hep siteme girip abuk subuk yorumlar mesajlar atıyor şimdi buda YOK ARTIK dedirtecek birşey arkadaşlar ne biçim iş bu üstüne üstelik tehtit ediyor siten tekrar kapanır görürsün diye mesajlar atıyor,ne yapmam gerekli şimdi Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj24.04.2011, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

"HACIKLI" Very Happy sanırm hack'li demek istemiş Very Happy Aldırma sen Very Happy
Mesaj24.04.2011, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her seferinde mesaj atıyor,bekle sen bekle tekrar kapanacak siten diyerek mesajlar atıyor şimdide hack lafı ediyor Confused
Mesaj24.04.2011, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eye böyle bi şüphe duyuyorsan E-postanı ve şifreni değiştirmeni öneririm ...
Mesaj24.04.2011, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblue-tasarimciniz yazmış:
"HACIKLI" Very Happy sanırm hack'li demek istemiş Very Happy Aldırma sen Very Happy

web i wep diye yazan adam hack ide hacık diye yazar Very Happy
Mesaj25.04.2011, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu: .

bende de var bi zeki uğraşma dövecem diyip duruyo bana saf Smile
Mesaj30.04.2011, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah aşkına ben bıkmaya başladım

Kusura bakmayın birde bu e posta vardı onun adresini verirmisiniz?

Mesaj30.04.2011, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

insanların işi gücü yok böyle mesajlar atiyor ..önemseme bende önemsemiyorum
resim göstermesini bilmiyorum url yazdım

Question http://img.webme.com/pic/r/royalcast/tehdit_.jpg
Mesaj30.04.2011, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

O site kapatıldıki Very Happy zaten tüm siteleri kapatan site o,her neyse şu e mail adresi vardı onu bilen varmı? varsa söylerse çok makbule geçer..
Mesaj30.04.2011, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu vepdizayn banada sürekli ziyaretci olarak geliyor. Örn 1 sn önce sitemi gezmis ama offline,durumla ilgili modlara ulastim fakat bu nedenler yüzünden birsey yapamam dedi. Rolling Eyes Açıkcası hiç korkmuyorum ama rahasiz oluyorum. Rolling Eyes
Mesaj30.04.2011, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben e posta adresini soruyorum bu adamı şikayet edeceğim beni tehdit ediyor.. Evil or Very Mad
Mesaj30.04.2011, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Support Team TR" <support-tr[at]webme.com>
Mesaj30.04.2011, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür ederim postayı gönderdim inşallah okurlarda o siteyi kapatırlar..
Mesaj30.04.2011, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu: bugrarawım ben

endişe etem sen siteyi tekrar çalarsın
sen onun siteyi çalmayı dneseine
oyun komu nasıl çaldın Mr. Green Mr. Green
Mesaj30.04.2011, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

[Quote = "oyyunkom"] Teşekkür ederim postayı gönderdim İnşallah okurlarda o siteyi kapatırlar .. [/ quote]

Böyle şeyler için site kapattıklarını pek görmedim...