Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2011, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni başlayanlara tasarım hediyesi..?

Buda benim önerim Very Happy biraz garip yeni başlayan arkadaşlarımız (darılmasınlar) siteleri çok klasik yeni başlayanlara gelişmiş yani güzel tasarımlar sunulsun onlardan bir tanesini seçsin Very Happy kimsenin aklına gelmemiş olabilir ama yani ilk başladığımızda sitemiz çok klasik oluyor tasarımlar sunulsun site isimli başlık resmi falan verilsin Smile
Mesaj24.04.2011, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni başlayanlara tasarım hediyesi..?

oyyunkom yazmış:
Buda benim önerim Very Happy biraz garip yeni başlayan arkadaşlarımız (darılmasınlar) siteleri çok klasik yeni başlayanlara gelişmiş yani güzel tasarımlar sunulsun onlardan bir tanesini seçsin Very Happy kimsenin aklına gelmemiş olabilir ama yani ilk başladığımızda sitemiz çok klasik oluyor tasarımlar sunulsun site isimli başlık resmi falan verilsin Smile

zaten yeni başlayan istiyor tasarımı başlık resmini . Very Happy

istesinler benden

Arrow bşlık resmi
Arrow başlık resmi
Arrow menü

yapayım Very Happy Mr. Green
Mesaj24.04.2011, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon 2 tane başlık resmi yazmışın ilki banner olcaktı
Mesaj30.04.2011, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burda sanki kendi reklamını yapıyorsun gibi geldi bana ama yeni başlayan birisi direk forumdan istekmi yazacak ne bilsin adam Very Happy
Mesaj30.04.2011, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Burda sanki kendi reklamını yapıyorsun gibi geldi bana ama yeni başlayan birisi direk forumdan istekmi yazacak ne bilsin adam Very Happy

tmm kardeşim kızmana gerek yok Very Happy sadece diom sana yardımcı olabilirim. hem nie reklam yapayım ki!
Mesaj01.05.2011, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben burda kızmadım tartışma çıkartmayalım modlar kızar yoksa Smile