Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.04.2011, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Tehdit

pvpserverlerdeposu Konu:
mrb
Bugün, 10:05:47
pvpserverlerdeposu.tr.gg sitesi hack-turkleri tarafından kapatılmıştır.
sizinde siteniz gereksiz bir site ise savunmaya hazır olun
çünki sizin sitenizide kapatabilirim
>>>GiZeMlİ HaCkEr<<< saygılarımla.

böyle bir tehdit mesajı aldım bu nedir alan var mı içinizde?
Mesaj24.04.2011, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hacker yayılıyor geçenlerde benimkini kapattılar benim tanıdığımda onun sitesini hackledi sanırımo kişi olabilr Türk_Hacker ve Gizemli_Virüs diye hackerler var az önce bile mesaj geldi siteniz hacklendi diye ama takmıyorum artık takma kafana Very Happy
Mesaj24.04.2011, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sitenizi yedekleyin. kapatsalar bile içerikleri 1-2 saat içinde ayarlarsınız . öle msjlarıda takmayın . boş iş bunlar. kapatacak kişi yorum yaparsa ip adresini alın supporta şikayet edin. support bu işi mahkemeye kadar götürür bence. Exclamation

ama siz yinede sitenizi yedekleyin.
Mesaj24.04.2011, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Korkuyorum her gece rüyama giriyo siteniz kapatılmıştır diye Confused en iyisi sitemin yedeğini alayım Wink
Mesaj26.04.2011, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl yedekleniyor bu site
Mesaj27.04.2011, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayarlar bölümüne gel sayfanın en altına in.orda metinleri indir var ona tıkla ve indir.Bölece sitenin içeriklerini bilgisayarında saklamış olursun.zaten metin dosyası halinde iniyor.

Önemli Not:

Bu yolla sadece içerikleri yedeklersiniz tasarım buna dahil değildir.